Muži, příprava - sezóna 2018/2019

SK Spartak Hulín - FC Vsetín 6:2/3:1/

Příprava

23.2.2019 | 17:14:58 - Lubomír Lanča

V sérii přípravných zápasů pokračovali v sobotním mrazivém odpoledni fotbalisté Spartaku na vlastní umělé trávě zápasem proti FC Vsetín. V utkání chyběli nejen nemocní Josl se Zlámalem,ale s rodinných důvodů i trenér Lehkoživ.Hned v páté minutě dokázali hosté využít zaváhání hulínských hráčů ve středu pole a utěšenou střelou z 18.metrů ...

... celý článek .... | přečteno 3043 x

SK Spartak Hulín – FK Kozlovice 3:2

Příprava

17.2.2019 | 08:30:47 - Admin

V dalším přípravném zápase přivítal Spartak na umělce přední tým divize E z nedalekých Kozlovic. Utkání nabídlo dva rozdílné poločasy. V tom prvním Spartak soupeře téměř nepustil na svou polovinu a diváci v příjemném jarním počasí viděli řadu pěkných akcí a střel. Ostatně uplynulo 20 minut ze zápasu a Spartak vedl ...

... celý článek .... | přečteno 4065 x

FC Fastav Zlín U21 – SK Spartak Hulín 6:2

Příprava

19.1.2019 | 16:15:53 - Admin

Prvním soupeřem v zimním přípravném období Spartaku byli hráči juniorky Fastavu Zlín. Trenér Lehkoživ postrádal v zápase Davida Kostku, Michala Šroma a Václava Ondřejku. Běhaví domácí působili sehraným a kompaktním dojmem, dokázali proměnit řadu svých šancí a další řadu neproměnit buď protože jim v cestě stáli naši brankáři nebo naopak nabídnutými ...

... celý článek .... | přečteno 2245 x

Příprava mužů zahájena

Příprava

16.1.2019 | 20:11:13 - Admin

Pro muže Spartaku začala dnešním dnem příprava na jarní část soutěže. Trenér Lehkoživ mohl na úvodním tréninku přivítat podzimní sestavu včetně několika nových tváří. Těmi byly zejména Antonín Marčaník, (FK Litoměřicko), již známý Michal Galus, který ve Spartaku absolvoval letní přípravu a Štěpán Spurný, kmenový hráč SK Sigma Olomouc. Tým ...

25.7.2018 | 20:21:12 - Admin

Soupeřem mužů v posledním přípravném zápase byl náš ligový souputník z Valašského Meziříčí. V prvním poločase byli aktivnější hosté a několikrát nebezpečně ohrozili naši branku. Nebezpečně si ale počínali i Spartakovci. Vychýlená muška obou týmů dlouho znamenala bezbrankový stav. Nakonec to bylo ale Valašské Meziříčí, které se z protiútoku prosadilo ...

... celý článek .... | přečteno 3754 x

FC Vsetín – SK Spartak Hulín 2:4

Příprava

21.7.2018 | 14:10:50 - Admin

Přípravný zápas proti diviznímu Vsetínu se hrál ve Lhotě u Vsetína. Místní hřiště zažilo dva rozdílné poločasy. V tom prvním se víceméně hrálo mezi šestnáctkami. Spartak působil nejdříve trochu nejistým dojmem a také to byli domácí, kteří využili naší chyby v rozehrávce a hrnuli se sami na naši branku. Svou šanci ...

... celý článek .... | přečteno 3673 x

Viktoria Přerov - SK Spartak Hulín 0:6 (0:4)

Příprava

18.7.2018 | 20:50:06 - Lubomír Lanča

Další přípravné utkání sehrál hulínský Spartak ve středu v Přerově a mimo hladké výhry a jasné herní převahy potěšilo zejména to,že kromě zraněných bratrů Vyskočilových a Davida Kostku mohl trenér Lehkoživ v zápase vyzkoušet v každém poločase dvě zcela rozdílné jedenáctky, ze kterých bude vybírat hráče pro kádr bojující v ...

... celý článek .... | přečteno 3890 x

Ostrá příprava Spartaku proti GKS Tychy

Příprava

13.7.2018 | 12:10:17 - Lubomír Lanča

SK Spartak Hulín - GKS Tychy 1:6 (0:1) Po třech dnech přípravy přijali fotbalisté Spartaku nabídku předního druholigového celku z Polska,který se netají přáním v nastávající sezóně zaútočit na postup do nejvyšší polské soutěže a sehráli s ním na domácím trávníku první přípravné utkání.

... celý článek .... | přečteno 3399 x

Muži Spartaku zahájili přípravu

Příprava

10.7.2018 | 11:31:52 - Admin

Jako vždy, letní pauza je pryč a kola dalšího ročníku fotbalové sezóny se roztáčejí. Na včerejším tréninku trenér Lehkoživ, který opět povede tým pro další ročník, přivítal víceméně známé tváře, avšak i několik nováčků. Změny se nejspíše dočkáme mezi tyčemi, na přípravě se totiž přihlásili tři brankáři – kromě Radima Ungera ...

... celý článek .... | přečteno 2296 x

Plán přípravy mužů

Příprava

20.6.2018 | 16:41:20 - Admin

Fotbalová sezóna je za námi, muži odpočívají a regenerují se na tu další. Přípravné období se však nemilosrdně blíží. Na jaké zápasy se pak můžeme těšit? Naše příprava tentokrát skýtá velmi zajímavé zápasy. Mezi soupeři najdeme polský druholigový klub GKS Tychy i český prvoligový - 1. FC Slovácko. Máme se tak ...