Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> Ostrá příprava Spartaku proti GKS Tychy ročník 2018/2019

Ostrá příprava Spartaku proti GKS Tychy

13.7.2018 | 12:10:17 - SK Spartak Hulín - GKS Tychy 1:6 (0:1) Po třech dnech přípravy přijali fotbalisté Spartaku nabídku předního druholigového celku z Polska,který se netají přáním v nastávající sezóně zaútočit na postup do nejvyšší polské soutěže a sehráli s ním na domácím trávníku první přípravné utkání.

Trenéru Lehkoživovi chyběli pro nemoc nebo dovolenku Kostka, Josl a Ondřejka, příležitost naopak dostali někteří testovaní hráči.

První poločas byl překvapivě docela vyrovnaný, i když na soupeři byla vidět daleko větší rozehranost a fotbalová kvalita.

Po nedorozumění v obraně se hosté ujali už v šesté minutě vedení brankou Cwielonga. Domácí odpověděli několika slibnými šancemi, které většinou táhl rychlý Šrom a ve 32. minutě se jim dokonce naskytla velká možnost k vyrovnání. Po faulu právě na Šroma se k zahrání pokutového kopu postavil Martin Vyskočil, ale jeho střelu polský brankař vyrazil a Vyskočilova dorážka skončila mimo.

Druhý poločas už byla převaha hostů výraznější a čtyřmi góly se prosadil velmi dobře rychlostně vybavený Staniuchak a jednu branku přidal testovaný hráč ze Španělska.

Ze strany Spartaku snižoval na 1:3 Oulehla.

Necelá stovka diváků tak mohla v Hulíně vidět velmi zajímavé utkání s kvalitním zahraničním soupeřem.

Lubomír Lanča

Spartak: Machalický (Ungr) - Michálek, Škubník, Zlámal, Michal Vyskočil - Oulehla, Tureček, Rožek, Šrom - Martin Vyskočil -Pospíšil. Střídali: Dvořáček, Uličný a Karmazín.
Tychy Igaz - Mańka, Bielusiak, Pańkowski, Abramowicz - Połap, Biegański, Pipia, K. Piątek, Zawodnik testowany - Ćwielong.

 Oulehla - Staniuchak 4,Cwilelong a testovaný hráč

 83Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3400x, hodnocen 7x, průměrná známka: 1.29

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016