Okresní přebor

1

Němčice

59
2

Záhlinice

51
3

Morkovice "B"

44
4

Lubná

43
5

Kvasice "B"

35
6

Žeranovice

33
7

Břest

32
8

SK Spartak Hulín

31
9

Slavkov p. H.

30
10

Skaštice "B"

29
11

Rymice

21
12

Žalkovice

19
13

Pravčice

17
14 Počenice 14

Žebříčky:

Martin Hradil

11

Ondřej Zaoral

11

Roman Pumprla

7

Jakub Navrátil

6

Martin Pospíšilík

4

Jakub Kubo

3

Jiří Vaculík

2

Matyáš Karamon

2

Lubomír Ruman

2

Martin Jurášek

2

Jan Barták

2

Jiří Pastrnek

2

Vít Ondrejec

1

Aleš Tabara

1

Daniel Sedláček

1

Jiří Vaculík

8

Daniel Sedláček

6

Martin Pospíšilík

5

Jan Barták

5

Martin Jurášek

4

Jiří Pastrnek

4

Martin Hradil

4

Ondřej Zaoral

3

Michal Dunda

3

Aleš Tabara

2

Jakub Němec

2

Matyáš Karamon

2

Vít Ondrejec

1

Roman Pumprla

1

Jakub Navrátil

1

Jakub Miklík

1

Evžen Horák

1

Daniel Sedláček

1

Michal Dunda

1

další stránky Spartaku


dostupné sezóny:


Rozpis utkání Spartaku - jaro 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto



O MSFL píše





Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži - II. třída - okresní přebor OFS Kroměříž - ročník 2022/2023

Vedení týmu muži:

 trenér: Miroslav Polášek (2022) Roman Nevřala (2023), vedoucí: Lubomír Lanča (2022), Roman Dunda (2023)

Rozpis zápasů - muži jaro 2022/2023

15 25.3.2023 15:00 Hulín - Slavkov p. H.
16 2.4.2023 12:30 Morkovice B - Hulín
17 8.4.2023 15:30 Hulín - Záhlinice
19 22.4.2023 16:00 Hulín - Pravčice
20 30.4.2023 16:00 Žeranovice - Hulín
21 6.5.2023 16:30 Hulín - Počenice
22 14.5.2023 16:30 Skaštice B - Hulín
23 20.5.2023 17:00 Hulín - Žalkovice
24 27.5.2023 17:00 Hulín - Lubná
18 30.5.2023 17:30 Kvasice B - Hulín
25 3.6.2023 17:00 Hulín - Rymice
26 11.6.2023 17:00 Němčice - Hulín
14 17.6.2023 17:00 Hulín - Břest

Základní fakta o zápasech

Hulín - Rymice 3:1

25. kolo

 33. Pospíšilík, 48. Navrátil, 90. Karamon - 58. Čada
 Navrátil
 78. Krejčí
Sestava: Spartak: Hlobil - Pospíšilík, Dunda (60. Ondrejec), Barták, Matula (71. Procházka), Zaoral, Jurášek, Vaculík (71. Vyvlečka), Pastrnek, Navrátil, Karamon.
Rymice: Krejčí - Doležel, Petrskovský, Čada, Mlčák, Fuksa, Matuška R. (85. Marek D.), Ševčík, Machovský, Navrátil (54. Marek T), Matuška M.

SK Spartak Hulín - TJ Sokol Rymice 3:1 

Kvasice B - Hulín 3:2

18. kolo

 3. Pospíšil, 14. Hamala M., 33. Kochaníček - 33. Hradil, 58. Zaoral
 Hamala M., Ševela, Ambruz - Sedláček, Barták, Matula
 92. Sedláček
Sestava: Kvasice B: Foltýn - Hora (72. Ambruz), Kochaníček, Hamala T., Hamala M. (70. Fišer), Pospíšil, Samohýl, Šupčík, Reiskup, Berky (57. Dohorák), Ševela.
Spartak: Hlobil - Pospíšilík, Sedláček, Barták, Matula, Zaoral, Karamon (82. Vyvlečka), Dunda, Pastrnek, Navrátil, Hradil (57. Ruman).

FC Kvasice B - SK Spartak Hulín 3:2 

Hulín - Lubná 0:4

24. kolo

 30.,38.,49. Ančinec, 84. Bačinský
 Barták - nikdo
Sestava: Spartak: Hlobil (79, Vyvlečka)- Pospíšilík (79. Juřena), Sedláček, Barták, Matula (68. Ruman), Zaoral, Vaculík, Kubo, Pastrnek, Navrátil (46.Karamon), Hradil (68. Ondrejec).
Lubná: Marák - Horák, Komárek, Makový, Rybenský, Rozsypal, Kašík (81. Havlík I.), Konečný (65. Scholz), Chýla, Ančinec, Havlík R. (73. Bačinský).

SK Spartak Hulín - FK Lubná 1959 0:4 

Hulín - Žalkovice 5:4

23. kolo

 16. Kubo, 42. Hradil, 66. Zaoral, 70. Vaculík, 79. Ruman - 11. Janečka, 53. Netopil H., 60., 72. Netopil T.
 Sedláček – Janečka M.
Sestava: Spartak: Hlobil – Pospíšilík, Sedláček, Jurášek, Dunda, Zaoral, Vaculík, Kubo, Pastrnek, Matula (46. Ruman), Hradil.
Žalkovice: Krejčí – Janečka T., Kojetský, Mrázek, Otáhal, Netopil H,. Netopil T., Janečka M., Němčík, Pospíšil, Říkovský.

SK Spartak Hulín – TJ Sokol Žalkovice 5:4 

Skaštice B - Hulín 0:5

22. kolo

 7. Kubo, 51. Navrátil, 66. Hradil, 80. Karamon, 88. Matula
 Židlík – Hradil, Vaculík
Sestava: Skaštice B: Trampota – Mareček (46. Zaoral), Bubla, Ježák, Uličný, Rosecký (81. Kršek), Zůvala, Vymětal R., Škrabana, Sova, Židlík (46. Růžička).
Spartak: Hlobil – Jurášek, Barták, Sedláček, Dunda (60. Karamon), Zaoral, Pastrnek (83. Juřena), Hradil (75. Pumprla), Navrátil (60. Pospíšilík), Kubo (83. Matula), Vaculík.

TJ Skaštice „B“ – SK Spartak Hulín 0:5 

Hulín - Počenice 2:1

21. kolo

 35. Barták, 37. Hradil – 88. Tesák
 Dunda, Pastrnek, Vyvlečka – Lejsal, Hrnčíř, Jiřík, Zbořil
 89. Vyvlečka
Sestava: Spartak: Hlobil – Jurášek, Barták, Sedláček, Dunda (46. Pospíšilík), Zaoral (68. Pumprla), Pastrnek, Hradil (68. Matula), Karamon (76. Juřena), Kubo (84. Vyvlečka), Vaculík.
Počenice: Šesták – Novák, Juřena, Lejsal, Hrnčíř (60. Večerka), Jiříček (36. Šustr), Niedermertl, Jiřík, Zbořil (84. Klech), Otevřel (46. Zapletal), Barnet (60. Tesák).

SK Spartak Hulín – TJ Sokol Počenice 2:1 

Žeranovice - Hulín 5:4

20. kolo

 1. Hasala, 19. Menšík, 51. Vaculík, 53. Klimek, 81. Šuba – 32. Zaoral, 35. Hradil, 54. Vaculík, 92. Pospíšilík
 nikdo – Zaoral, Vaculík
Sestava: Žeranovice: Bakalík – Hasala P. (46. Klimek), Hubík D., Menšík (91. Bouška), Zámorský, Řihák, Vaculík, Hasala M., Zakopal, Machálek, Šuba.
Spartak: Hlobil – Jurášek (81. Karamon), Barták, Matula (74. Ondrejec), Pastrnek (70. Vyvlečka), Zaoral, Pospíšilík, Hradil (74. Navrátil), Juřena, Sedláček, Vaculík.

SK Žeranovice – SK Spartak Hulín 5:4 

Hulín - Pravčice 2:2

19. kolo

 63. Jurášek, 75. Kubo – 18. Absolon (p.), 37. Vaculík
 Pastrnek, Karamon, Ondrejec – Vaculík
Sestava: Spartak: Hlobil – Jurášek (86. Matula), Pospíšilík, Horák (64. Navrátil), Sedláček, Vaculík, Pastrnek, Zaoral, Karamon, Kubo (80. Vyvlečka), Ondrejec (46. Hradil).
Pravčice: Bucha – Želizňák (72. Tobolík), Lukeš (89. Brázdilík), Hrdlička, Pleva, Jetelina, Petřík, Absolon (60. Rozsypal), Vaculík, Svrček (60. Gankhuyag), Janováč.

SK Spartak Hulín – TJ Sokol Pravčice 2:2 

Hulín - Záhlinice 0:0

17. kolo

 Zaoral, Karamon – Unger, Malát P., Dušek
 91. Dunda
Sestava: Spartak: Hlobil – Jurášek, Pospíšilík, Barták, Sedláček, Vaculík, Pastrnek, Zaoral (90. Matula), Karamon (71. Juřena), Kubo (79. Dunda), Hradil (79. Vyvlečka).
Záhlinice: Unger – Pospěch (65. Šustek), Malát P., Navrátil, Kubík, Dušek, Jakvid, Dutkevič, Malát D., Mrkvica (46. Mrhálek), Zapletal (65. Paštěka).

SK Spartak Hulín – TJ Záhlinice 0:0 

Morkovice B - Hulín 5:0

16. kolo

 21., 29. Zápařka, 42. Goldman, 44. Skácel, 51. Šipoš
 Dunda – Jurášek, Pospíšilík, Vaculík, Vyvlečka, Horák
Sestava: Morkovice B: Šebestík – Goldman (75. Zahradník), Holan, Karlík, Vlček (45. Rakáš), Oplt, Skácel, Šipoš (80. Kroutilík), Kapounek (60. Ospalík), Zápařka (60. Marek), Přikryl.
Spartak: Hlobil – Jurášek, Pospíšilík, Sedláček, Matula (45. Horák), Vaculík, Pastrnek, Zaoral, Juřena (65. Dunda), Vyvlečka, Hradil.

FC Morkovice B – SK Spartak Hulín 5:0 

Hulín - Slavkov p. H. 2:2

15. kolo

 11. Hradil, 49. Pospíšilík - 53. Ondrůšek, 74. Čuba
 Pastrnek, Pospíšilík - Bureš, Čačala
Sestava: Spartak: Hlobil - Barták, Sedláček, Dunda (82. Jurášek), Zaoral, Vaculík, Pastrnek (76. Vyvlečka), Hradil, Karamon (46. Pospíšil), Pumprla, Ondrejec (69. Matula).
Slavkov: Dolák P. - Bureš, Ponížil, Krajcar, Pavlica, Dvorník (37. Dolák R.(90. Kužel)), Darebníček, Kopřiva (83. Urbánek), Čuba (90. Janečka), Ondrůšek, Čačala (46. Winkler).

SK Spartak Hulín - Slavkov pod Hostýnem 2:2 

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016