Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – TJ Valašské Meziříčí 3:2 ročník 2018/2019

SK Spartak Hulín – TJ Valašské Meziříčí 3:2

25.7.2018 | 20:21:12 - Soupeřem mužů v posledním přípravném zápase byl náš ligový souputník z Valašského Meziříčí. V prvním poločase byli aktivnější hosté a několikrát nebezpečně ohrozili naši branku. Nebezpečně si ale počínali i Spartakovci. Vychýlená muška obou týmů dlouho znamenala bezbrankový stav. Nakonec to bylo ale Valašské Meziříčí, které se z protiútoku prosadilo a ujalo se vedení. Netrvalo dlouho a Spartak srovnal trefou Michala Šroma po akci Tomáše Josla a přiťuknutí Jirky Oulehly. Za ještě kratší dobu se Spartak ujal vedení po tečované tvrdé střele Michala Dvořáčka. Hosté ještě jednou srovnali skóre, tentokrát po rohovém kopu. Vítězství v tomto zápase nakonec na stranu Spartaku strhl Tomáš Josl, který mazácky zakončil, když obloučkem přehodil hostujícího brankáře. Zápas, ve kterém trenér Lehkoživ oželel zraněnou trojici Pospíšil a bratry Vyskočilovy, tak Spartak vyhrál 3:2.

Tím skončila série přípravných zápasů. Již tuto sobotu ale Spartak čeká ostrý zápas – pohárový duel v Novém Jičíně. Mistrovské zápasy začínáme v sobotu 4. 8. 2018 doma od 17 hodin proti celku MFK Vyškov.

Spartak: Ungr – Oulehla, Škubník, Zlámal, Josl – Šrom, Dvořáček, Tureček, Koláčný, Ondřejka – Minář.
Střídání: Kostka, Rožek, Galus, Horák

 Šrom, Dvořáček, JoslOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3758x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.33

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016