Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FK Kozlovice 3:2 ročník 2018/2019

SK Spartak Hulín – FK Kozlovice 3:2

17.2.2019 | 08:30:47 - V dalším přípravném zápase přivítal Spartak na umělce přední tým divize E z nedalekých Kozlovic. Utkání nabídlo dva rozdílné poločasy. V tom prvním Spartak soupeře téměř nepustil na svou polovinu a diváci v příjemném jarním počasí viděli řadu pěkných akcí a střel. Ostatně uplynulo 20 minut ze zápasu a Spartak vedl už 2:0 po brankách Smrčka a z penalty, kterou bezpečně proměnil Tureček. Do druhé půlky trenér Lehkoživ prostřídal sestavu a Kozlovice se dostaly více do hry. Zaváhání naší obrany přineslo levné snížení skóre, na druhé straně Spartak pak neproměnil několik tutovek. Třetí branku nakonec vstřelil mazácky Ondřejka. V poslední minutě Kozlovice po rohu snížily na konečných 3:2, když míč, byť jej brankář Unger chytil, od hlavičkujícího Romana Číhala skončil za brankovou čárou.

Spartak: Jelínek (Unger) – Pospíšil, Kostka, Zlámal, Vyskočil Michal – Smrčka, Koláčný, Tureček, Josl – Vyskočil Martin – Ondřejka.
střídali: Galus, Šrom, Oulehla, Rožek, Sedláček

 Smrčka, Tureček, OndřejkaOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4069x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016