Rozpis utkání Spartaku - jaro 2018

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> V krajském derby bez branek: SK Spartak Hulín – 1. FC Slovácko „B“ 0:0 ročník 2016/2017

V krajském derby bez branek: SK Spartak Hulín – 1. FC Slovácko „B“ 0:0

2.4.2017 | 09:44:40 - Jak se nám to počasí pěkně a rychle mění! Před 14 dny jsme se třepali zimou na zápase s HFK Olomouc a měli strach o promočený trávník. Prakticky obratem jsme však už na druhém letošním domácím zápase hráli na krásném zeleném pažitu a opalovali se na Slunci.

Tentokrát byl naším soupeřem B tým FC Slovácko. A tým Slovácka prakticky souběžně hrál svůj zápas v Jihlavě, takže v Hulíně se neobjevil z prvního týmu nikdo. Host přijeli nakonec ve 14 lidech, s věkovým průměrem 20 let, na střídačce měli dokonce tři hráče s ročníkem narození 2000.

Domácí sestava doznala změn. V týdnu do Spartaku přišel ze Zlína Martin Malenovský, který v dnešním zápase zaujal místo ve středu zálohy. Jaroslav Laciga pro svalové zranění totiž zaujal jenom místo na střídačce. Ještě hůře však zápas v Petřkovicích odnesl David Kostka, který utrpěl zlomeninu, jeho levou nohu nyní zdobí sádra a to znamená stopku pro zbytek sezóny.

Samotné utkání hodně ovlivnil silný vítr, který občas hráčům natropil starosti a byl na újmu přesnosti přihrávek vzduchem.

Hostující mladíci v bílém koučovaní Pavlem Nemčickým předvedli srdnatý a běhavý výkon. A také si připravili první šanci zápasu. V 6. minutě prošel dlouhý míč za obranu a vysunutý Pospíšil se hrnul na Libora Chytila. Ten situaci dobře přečetl, včas vyběhl a finální střelu vykryl.

Dlouhé minuty se poté hrálo jen od šestnáctky po šestnáctku a zápas nic extra zajímavého nenabízel. Až v 34. minutě prošel míč za obranu na Václava Ondřejku, jehož ostrý centr v pokutovém území zneškodnil brankář Semanko. Na to v 38. minutě ohrozil hostující branku štiplavou střelou Tomáš Pospíšil, od brankové čáry hosté míč odklidili do bezpečí.

Druhý poločas začal více zostra. Domácí Spartak zahrál v 47. minutě rohový kop. Po něm hosté opět zaskakovali na brankové čáře, když míč odhlavičkovali z brankové čáry. Následný závar v malém čtverci zakončil Dvořáček střelou do boční sítě.

Velice slibně vypadala akce Spartaku v 55. minutě. Michal Šrom vypíchl hostům míč a vřítil se do pokutového území , finální střelu ale vracející se hráči srazili na rohový kop.

Obdobně o dalších 5 minut později vypíchl Slovácku míč Ondřejka, jeho střelu ze šestnáctky Semanko vyrazil před sebe, nicméně před dorážejícím Pospíšilem hostující obrana stihla ještě zasáhnout a zažehnat nebezpečí.

Nevyužité příležitosti se mohly domácím vymstít. V 62. minutě rozehrál standardní situaci Křivánek a nabíhající Suchý hlavičkou orazítkoval břevno.
Na další dlouhé minuty se poté soupeři se šancemi odmlčeli. Zdálo se už, že utkání v poklidu dospěje k 90. minutě, když Slovácko zahrálo rohový kop. Při něm si vybral slabší chvilku domácí brankář Libor Chytil, který si srazil míč na tyč vlastní branky. V následném závaru domácí obrana odražený balón dokázala ubránit. Se zápasem se poté týmy rozloučily v 92. minutě domácí standardní situací blízko šestnáctky, ze které však konkrétní nebezpečí pro hostující branku už nevzešlo.

Soupeři si tak rozdělili po bodu za bezbrankovou remízu.

Hodnocení trenéra: Po minulém zápase jsme zase měli problémy se sestavou. Z ní pro zranění vypadl Kostka a pro svalové zranění Laciga. Naštěstí se podařilo narychlo doplnit kádr Martinem Malenovským ze Zlína. I když dnes přijeli mladí kluci, bylo vidět, že jsou šikovní na míči, ve zpracování, v rychlosti, jejich hra byla v dobré kvalitě. My jsme se snažili jim vyrovnat, bohužel dnes fotbalu nepřálo počasí, které bylo nepřítelem kombinaci a akcím na obou stranách.Vytvořili jsme si 3 dobré šance, 2x při nich hosté vykopávali z prázdné branky. I když na míči byli hosté asi lepší, šancí jsme měli více my. Proto si myslím, že dnešní bod je pro nás spíše ztrátou

rozhodčí: Jakub Vojkovský, AR1: Karel Mikeska, AR2: Peter Vrťo, delegát: Vladimír Boček

Spartak: Chytil – Vyskočil, Číhal, Zlámal, Barcuch – Oulehla (64. Goldemund), Malenovský, Dvořáček,Ondřejka, Šrom – Pospíšil (75. Minář).
Slovácko „B“: Semanko – Tischler, Suchý, Křivánek, Tkáč – Mareš, Vaďura, Čajka (69. Jahoda), Vinkler – Pospíšil, Yu.

 Ondřejka, Šrom – Pospíšil

 125Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1108x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016