16 FK Blansko 24

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Muži >> SK Spartak Hulín – SK Uničov 3:6 ročník 2016/2017

SK Spartak Hulín – SK Uničov 3:6

5.11.2016 | 19:46:39 - Brankově bohatou podívanou nachystali divákům aktéři 14. kola MSFL mezi Spartakem a SK Uničov. Hosté v Hulíně za celou éru působení Spartaku v MSFL vyhráli jen v sezóně 2010/2011, jinak snad vždy u nás prohráli. Domácí sestava se rapidně smrskla na 12 zdravých hráčů. Na marodku se vedle Dominika Krhuta přidali rovněž Tomáš Matoušek a Marek Vogl a společně s distancovaným Davidem Kostkou tak Spartak disponoval zúženou sestavou.

Zápas se dá rozdělit do dvou galakticky odlišných poločasů. V tom prvním Spartak hosty nepustil vůbec k ničemu a postupně vstřelil tři branky.
Tu první lovil z branky hostující gólman Uvízl už v 57 sekundě zápasu po střele Tomáše Pospíšila a dorážce Michala Šroma 1:0.

Druhou branku měl na hlavě ve 12. minutě Vašek Ondřejka,ale svou hlavičkou hostující branku těsně minul.

Parádně však ve 42. minutě trefil k tyči Tomáš Pospíšil a Spartak se radoval z vedení 2:0. Aby na cestě do šaten domácím bylo veseli, přidal vzápětí třetí branku znovu Spartak, když si střelu do vlastní brány srazil Roman Vejvoda a na poločasovém výsledku svítil poměr 3:0 pro domácí.

To, co přišlo po přestávce, se ale běžně nevidí.

Hosté v 47. minutě snížili Komendou. O dvě minuty později se do kontaktu dostali brankou Tomáše Vasiljeva na 3:2.

Už v 57. minutě po našem rohu a následujícím brejku srovnal skóre znovu Tomáš Vasiljev na 3:3.

Za 4 minuty otočil skóre ve prospěch hostí Tomáš Komenda 3:4. Snahu o srovnání skóre Spartaku utkl v 75. Tomáš Vasiljev a o dvě minuty později nás pokořil pošesté znovu Tomáš Komenda.

Třemi brankami Komendy a třemi brankami Tomáše Vasiljeva během 30 minut druhé půle tedy Uničov Spartak v domácí derniéře roku 2016 pořádně profackoval.

Definitivní tečku za rokem 2016 pak muži odehrají za týden v Třebíči.

rozhodčí: Dušan Možíš, AR1: Jiří Kozubík, AR2: Jan Koláček, delegát: Jiří Šalata

Spartak: Chytil – Vyskočil, Zlámal, Číhal, Barcuch – Šrom (85. Uličný), Dvořáček, Laciga, Postava – Ondřejka, Pospíšil (82. Minář).
Uničov: Uvízl – Koutek, Vejvoda, Swiech, Juřátek – Jeřábek (78. Purzitidis), Dostál, Nuc (82. Binar), Vasiljev T. – Komenda, Krč (80. R. Vasiljev).

1. Šrom, 42. Pospíšil, 44. Vejvoda vl. – 47., 57., 75. Komenda, 50., 57., 75. T. Vasiljev