14

Dolní Němčí

11

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín – Rožnov pod Radhoštěm 0:3 ročník 2014/2015

SK Spartak Hulín – Rožnov pod Radhoštěm 0:3

23.9.2014 | 08:39:21 - Podle tabulkového postavení před zápasem to vypadalo, že dorostenci Spartaku měli proti vedoucímu celku soutěže náročný úkol, pokud chtěli dosáhnout na zisk bodů.

Na hřišti to ale nakonec vypadalo trochu jinak. Sestava Spartaku doznala opět změny na brankářském postu, do branky nastoupil Adam Surovec a naopak Libor Chytil se svým důrazem snažil prosazovat v poli v útoku proti poměrně vytáhlým obráncům Rožnova.

Domácí začali aktivně a svým pohybem se snažili protlačit k brankovým šancím, bohužel pro naše šance obrana soupeře si věděla rady a držela hráče Hulína za šestnáctkou.

Z úvodních minut tak Spartak nic nevytěžil a naopak v 6. minutě hosté zahrávali rohový kop, vysoký míč podběhl brankář Surovec a Rožnov se pohodlnou hlavičkou do prázdné branky ujal brzkého vedení 0:1.

V dalším průběhu zápasu se poté domácí snažili srovnat skóre, ale přes několik povedených akcí se dál, než ke střelám z uctivé vzdálenosti, nedostali. Hosté z Rožnova se soustředili na brejky, ty se ale domácím dařilo eliminovat. Pokud přece jen Rožnov dokázal zakončit, stál v cestě pozorný Adam Surovec a střely dlouho dokázal likvidovat.

Víceméně vyrovnaný průběh zápasu probíhal až do 73. minuty. V době, kdy se naši dorostenci snažili zintenzivnit snahu alespoň o srovnání stavu, utekl hráč hostí do otevřené obrany, jeho únik se tentokrát už nepodařilo včas zastavit a na zakončení nedosáhl ani brankář Spartaku 0:2.

Tuto branku, která jazýčky vah osudu utkání definitivně převrátila ve prospěch lídra, doplnila ještě navlas stejná branka v 88. minutě a stav utkání skončil na podobě 0:3.

Zklamání v jinak povedeném zápase z kluků i vedení týmu jej čišelo. Byl to už několikátý takový zápas, po němž mohlo být na naší straně při troše štěstí o poznání veseleji. Nedá se nic dělat, hlavu nahoru a jedeme dál, v sobotu do Nedašova!