13

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín – SK Baťov 1930 8:0 ročník 2012/2013

SK Spartak Hulín – SK Baťov 1930 8:0

7.10.2012 | 10:03:50 - Dorostenci Spartaku přivítali svého souseda z tabulky, se kterým v loňské sezóně neuhráli ani bod. Natěšený tým domácích tentokrát nezaváhal a připsal si další důležité tři body do tabulky.

Potřebné uklidnění týmu v podobě úvodní branky na sebe nenechalo čekat příliš dlouho. V 15. minutě Dutkevič přihrál Jarmerovi, který prodloužil na Matyáše Karamona, který z rohu šestnáctky našel Standu Mrhálka, pro kterého nebyl problém zakončit do poloodkryté branky 1:0.

Druhou branku mohl přidat Erik Müller vysunutý Andrýskem do sólového nájezdu na brankáře Šenkýře, který v 23. minutě šanci ale zneškodnil.

Nakonec přidal Spartak druhou branku v 32. minutě, kdy Karamon nastřelil ruku soupeře, rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Penaltu proměnil Tomáš Soukup a Spartak šel do vedení 2:0.

S tímto výsledkem také skončila první půle.

Z druhého poločasu moc času nestihlo uběhnout a byla další změna skóre.

Na svědomí to měl v 48. minutě Erik Müller, který se v akci jeden na jednoho efektivně uvolnil, vystřelil a upevnil vedení Spartaku na 3:0.

Při chuti hrající domácí přidávali další akce a šance, kterými bavili přítomné diváky. V 56. minutě Jarmer našel Řeháka, který namířil nad bránu.

Pěkný fotbalový moment si dorostenci nachystali na 59. minutu, kdy Mrhálek nejprve předběhl svého soupeře, centrem našel Müllera a ten neomylně zavěsil na 4:0.

I pátou branku přidal Erik Müller. V 64. minutě Kristián Řehák, nová posila dorostenců z Hanácké Slavie Kroměříž, vystřelil z hranice šestnáctky, brankář Šenkýř střelu vyrazil k Müllerovi, a ten završil svůj hattrick 5:0. Být včas na správném místě, to je také umění!

Hosté se ke vstřelení branky přiblížili v 67. minutě, to míč propadl až k útočníkovi hostů, který dobře postaveného Chytila nedokázal překonat.

Další branku domácí přidali v 75. minutě. Řehák centrem našel Vojtka a ten se prosadil – 6:0.

S nervy vedení týmu si zašpásovali domácí v 80. minutě. Řehákova nabídka vyslala Vojtka do zakončení, který ale trefil jen ležícího brankáře, míč se odrazil zpět k Mrhálkovi, jeho střeli zablokoval hostující obránce, odražený míč se vrátil k Miklíkovi a ten poslal míč vysoko nad bránu.

V závěrečné desetiminutovce domácí brankově znovu udeřili. V 86. minutě získal Spartak výhodu pokutového kopu, ke kterému se postavil brankář Libor Chytil a proměnil na 7:0.

Hosté z Baťova v 88. minutě zahrávali rohový kop, z něhož domácí přešli do brejku, který zakončil Ježák na konečných 8:0.

Hodnocení trenéra: Za dnešní výkon musím pochválit všechny hráče, kteří do zápasu zasáhli. Dařilo se nám jak herně , tak hlavně i střelecky a kdo z přítomných diváku se na zápas přišel podívat, tak musel odcházet velice spokojený. Co mě mrzí je jen to, že jsem s Tomašem Soukupem prohrál sázku a do příštího zápasu si musím hlavu nabarvit načerveno. :)

Spartak: Chytil – Uličný (62. Štěrba), Soukup, Icela - Jarmer, Mrhálek, Ježák, Andrýsek (64. Vojtko), Dutkevič – Karamon (54. Řehák), Müller (70. Miklík).
Baťov: Šenkýř – Budín, Pokorník, Vrána, Fiala, Daněk (29. Bábik), Pavelka, Přikryl, Dovrtěl, Prokeš, Zaoral.

15. Mrhálek, 32. Soukup, 48.,59., 64 Müller, 86. Chytil, 88. Ježák.

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3035x, hodnocen 3x, průměrná známka: 2.33