Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Přípravka >> Fotbalová premiéra a krásné druhé místo z Morkovic ročník 2022/2023

Fotbalová premiéra a krásné druhé místo z Morkovic

15.1.2023 | 10:53:24 - V sobotu 14.ledna uspořádal OFS Kroměříž turnaj mladších přípravek. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny - dopolední a odpolední, obě hrané v hale v Morkovicích.

Hulínské družstvo bylo nalosováno do druhé, tedy odpolední skupiny. Pro většinu našich hráčů to byla premiéra, jak halová, tak turnajová. Našimi soupeři byla družstva ze Skaštic, Slavkova pod Hostýnem a Koryčan. Hrálo se dvoukolově každý s každým.

Turnaj jsme zahájili výhrou proti Slavkovu 2-0 (E. Menšík 2x), následně jsme dokázali porazit Skaštice 3-0 (F. Žitný 3x) a na závěr prvního kola remizovali s vrstevníky z Koryčan 0-0.

Ve druhé fázi turnaje se výsledky otočily. Nejprve přišla porážka od Slavkova 0-2 a pak i od Skaštic 1-3 (E. Menšík). V posledním zápase turnaje se kluci a holky zdravě „nahecovali“ a v dramatickém a vyrovnaném utkání dokázali zvítězit nad Koryčany 2-1 (E. Menšík, T. Barot). Tohle vítězství nás posunulo na krásné druhé místo.

Děkujeme všem našim hráčům za jejich nasazení, obětavost a hlavně za krásné fotbalové zážitky. Díky kluci a holky, jste skvělí!!

Ještě něco závěrem. Při takových turnajích, či podobných akcích není vůbec důležité na kterém místě se umístíme, zda jsme první nebo poslední. Jde hlavně o to, aby si každý zahrál a nějak smysluplně trávil volný čas. Dneska jsme dosáhli na krásné druhé místo, ale příště to muže být úplně jinak.

Trenéři ml. přípravky Spartaku Hulín Petr Pospíšil a Aleš TabaraOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 701x, hodnocen 1x, průměrná známka: 2.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016