Okresní přebor

1

HS Kroměříž "B"

76
2

Záhlinice

60
3

Němčice

52
4

Kvasice "B"

44
5

SK Spartak Hulín

42
6

Skaštice "B"

39
7 Počenice 38
8

Žalkovice

36
9

Lubná

32
10

Morkovice "B"

31
11

Břest

25
12

Rymice

25
13;

Střílky

18
14

Lutopecny

12

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – TJ Sokol Záhlinice 1:1 ročník 2021/2022

SK Spartak Hulín – TJ Sokol Záhlinice 1:1

31.10.2021 | 08:04:10 - Hulínské derby padlo na poslední hrané podzimní kolo. Na to, jak se popasují tabulkově výše postavení fotbalisté z pod komína záhlinického pivovaru se spartackými borci, byla zvědavá i příjemná divácká návštěva místních obyvatel. Hru nepříjemně ovlivnil silný vítr, který foukal vždy jeden poločas do zad jednomu z týmů.

Záhlinice začaly aktivně a příliš nepouštěly domácí borce k míči. První šanci nevyužil Spartak Ondrou Zaoralem, s jeho slabším zakončením neměl brankář Kováč žádný problém. Udeřilo ale na druhé straně, centrovaný míč nešťastně tečoval Roman Číhal a míč bezpečně zapadl do růžku marně plachtícího brankáře Stibora. V druhém poločase se aktivita otočila, více ze hry měl domácí Spartak a i on se dočkal brzké branky – postaral se o ni Roman Číhal, který centrovaný míč umístil tentokrát do branky Záhlinic a začínalo se odznova.

Obě strany se pak střídaly ve vyložených šancích – dvakrát neproměnil Dominik Malát ve vyložené šanci proti Stiborovi, nešťastná hlavička záhlinického obránce Navrátila poté zaváněla vlastní brankou, když míč skončil na břevně branky a odražený balón nedokázali borci Spartaku dotlačit do sítě.

Slabou chvilku si vybral i sudí Skyba při potyčce Hradila a Jakvida, když nejprve Jakvida vyloučil, avšak po konzultaci s pomezním Caletkou přeměnil tresty na žluté karty pro oba borce.

Martin Hradil potom krásně podnikl průnik do pokutového území Záhlinic ale nastřelil jen tyč Kováčovy branky. Úspěchem neskončila ani střela Ondry Zaorala. Nakonec se tedy soupeři rozešli smírně a diváci z celého Hulína tak mohli odcházet spokojeni.

rozhodčí: Vlastimil Skyba, AR1: Bedřich Caletka, AR2: Oldřich Závojský

Spartak: Stibor – Dunda, Číhal, Blažek, Horák (39. Gabrhelík), Juřena (64. Donát), Hradil, Pumprla, Bejtkovský, Pospíšilík, Zaoral.
Záhlinice: Kováč – Šustek, Navrátil, Rygál, Pospěch, Mrkvica, Paštěka (82. Dvořák), Jakvid, Malát Patrik, Marek Kubík, Dominik Malát (90. Motal).

 51. Číhal – 18. Číhal vl.

 Hradil – Paštěka, Jakvid, Kubík

 150Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1113x, hodnocen 1x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016