6

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2021

Muži >> SK Spartak Hulín - TJ Družstevník Střílky 6:4 ročník 2021/2022

SK Spartak Hulín - TJ Družstevník Střílky 6:4

22.8.2021 | 18:57:36 - Muži Spartaku ve 3. pole přivítali soupeře ze Střílek. Než se pořádně rozběhl zápas, ujal se Spartak vedení po rychlém průniku Ondry Zaorala. Soupeř ale nesložil zbraně a dvěma slepenými góly v 9 a 10. minutě po chybách v obraně skóre otočil na nepříjemných 1:2.

Spartak dostal šanci na srovnání prakticky vzápětí – po nařízené penaltě si míč na pokutový puntík postavil Michal Dunda a kop stejně jako před týdnem proměnil. Poté se pár minut hrál svižný zápas, v němž začínali mít navrch domácí hráči. V 30. minutě se znovu otočilo skóre ve prospěch Spartaku, když druhou nařízenou penaltu bezpečně proměnil tentokrát Tomáš Kutňák.

Spartak uchopil zápas pevně do svých rukou a do poločasu se skóre vyšplhalo na podobu 5:2 po brankách znovu Ondry Zaorala a Romana Pumprly.

První poločas tak skončil přesvědčivým herním i výsledkovým vedením Spartaku a zdálo se, že hostům dochází dech. Domácí trochu polevili – sice v 54. minutě Martin Hradil zvýšil na 6:2, poté už však stříleli hosté a skóre vylepšili na 6:4, což zavánělo dramatem. Takový stav však nakonec vydržel až do konce zápasu a Spartak si připsal tři body v zápase dvou rozdílných poločasů!

HR: Pavel Mucha, AR1: Milan Rogožan, AR2: Miroslava Dundová

Spartak: Stibor – Pospíšilík, Dunda, Michálek, Nevřala – Kubo (65. Juřena), Bejtkovský, Kutňák, Hradil, Zaoral – Pumprla (88. Polášek).
Střílky: Maša – Hlaváč, Hanák, Fila, Vrána, Blaž, Posolda, Kryštof, Klem, Hubr, Elzner.

2., 40. Zaoral, 13. Dunda (p.), 30. Kutňák (p)., 42. Pumprla, 54. Hradil – 9. Posolda, 10. Hubr, 65., 75. Elzner