6

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2021

Muži >> TJ Počenice - SK Spartak Hulín 3:0 ročník 2021/2022

TJ Počenice - SK Spartak Hulín 3:0

10.8.2021 | 08:18:33 - Před prvním mistrovským utkáním jsme měli obrovské problémy postavit vůbec alespoň jedenáct hráčů, protože kromě zraněných a nemocných chyběli i ti, kteří vybírají zahraniční dovolenou. Museli nám pomoc tři dorostenci, kteří rozhodně nezklamali. V prvním poločase jsme hráli hru, která našemu celku není vlastní. Místo typické kombinační hry hráči volili hru plnou dlouhých nákopů, se kterými si domácí hráči dirigovaní velezkušeným Ordošem bez
problémů poradili. První poločas jsme po školáckých chybách prohráli 0:2. I když jsme se ve druhé půli zlepšili, domácí z přísné penalty vedení navýšili a my jsme v kombinované sestavě na zvrat neměli síly.

Týdeník Kroměřížska 10. 8. 2021

Počenice: Šesták – Novák, Ordoš, Juřena, Kunčar, Novotný, Janoch, Kvapil (80.Tesák), Barnet, Večerka (60. Niedermertl), Tesař (88. Zbořil).
Spartak: Stibor – Dunda, Blažek, Michálek, Bejtkovský, Pumprla (75.
Němec), Číhal, Zaoral, Pospíšilík, Hradil(80. Juřena), Nevřala (70. Polášek).