III. třída sk. B

1

HS Kroměříž "B"

27
2

SK Spartak Hulín *

24
3

Zborovice "B"

19
4

Rataje

18
5

Zlobice *

17
6

Pravčice **

15
7

Dřínov

11
8

Zářičí

10
9

Litenčice *

9
10

Roštín*

9
11

Troubky **

6
12

Kyselovice

5
13

Bezměrov **

3
14

Bařice

1

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2022

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Info >> Ohlédnutí za sezónou 2020/2021 – očima Romana Číhala ročník 2020/2021

Ohlédnutí za sezónou 2020/2021 – očima Romana Číhala

7.7.2021 | 14:45:58 - Vraťme se v čase. Je podzim 2007, tým mužů Spartaku trenéra Petra Zapletala po podzimní části vede divizi D s tříbodovým náskokem na Blansko. Sedím na posezónním tréninku na umělé trávě v Hulíně, když tu se objeví krátce střižený čahoun, který od postranní čáry povolává na Michala Dundu v tréninkovém procesu. Ten čahoun byl Roman Číhal a od té doby několikrát výrazně promluvil do historie Spartaku. Fantastickým gólem v pohárovém zápase se Sigmou v roce 2010, neméně parádní pumelicí proti Frýdku – Místku (první vítězství Spartaku v novodobé MSFL), ale vůbec lidským přístupem a vždy se zájmem o osud klubu. Neméně naposledy loni, kdy s Michalem Dundou vzkřísili do reálných kontur myšlenku obnoveného týmu mužů. Také proto Číhy dostává prostor vyjádřit se k uplynulé sezóně.

Romane, máme za sebou rok obnoveného týmu mužů. Jaký ten rok z Tvého pohledu byl?

Tento rok byl určitě velmi hektický, co se skládání nového týmu týká. Ovšem po zahájení sezony a prvním odehraném soutěžním zápase z nás všechno spadlo a myslím, že jsme si to užili, dokud nás nezastavila pandemická situace.

Jaké jste měli ohlasy na obnovení týmu? Byly veskrze pozitivní nebo negativní?

Rozhodně pozitivní, žádnou negativní reakci jsem nezaznamenal.

Podařilo se oslovit na počet hodně hráčů, ovšem ve výsledku se řada z nich v týmu nakonec zatím ani neobjevila….Proč ?

Myslím, že v tomhle ohledu se spousta hráčů bála jít a podstoupit něco nového. Něco takového tady podle mne dlouho nebylo.

Zaznamenáváte na Vaše působení v nejnižších soutěžích nějaké reakce od bývalých spoluhráčů třeba i z časů divize či MSFL?

Ne. Trochu mě to mrzí, ale s tímhle člověk nic neudělá. Tady se dle mého názoru jasně ukázalo, komu byl Spartak Hulín jedno a kdo chtěl jakýmkoliv způsobem pomoc. Oslovili jsme skutečně velké množství bývalých hráčů.

Sezóna samotná proběhla rychle a krátce. Brzy se ukázalo, že B tým Kroměříže je jasný favorit. Měli jste i přes to ambice si to s nimi rozdat o první místo?

Rozhodně ano, na ten zápas jsme se velmi těšili, ať už by dopadl jakkoliv.

Sezónu zase poznamenaly problémy s epidemiologickou situací, soutěže se opět nedohrály. I v této situaci, kdy byly ročníky opět anulovány, se na nás usmálo štěstí a můžeme hrát vyšší soutěž. Co od ní očekáváte a kde byste se chtěli pohybovat?

Od sezony očekávám stabilizování kádru. Chtěli bychom si sezónu určité maximálně užít a jít zápas od zápasu. No a pohybovat (za mě určitě) v nejvyšších patrech, v tomhle jsem určité maximalista.

Jak se na novou sezónu těšíte?

Velmi, ale pořád jsem trochu skeptický a nedělám si převeliké iluze o tom, že se dohraje do konce.


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 789x, hodnocen 2x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016