Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> FC Vsetín – SK Spartak Hulín 2:4 ročník 2018/2019

FC Vsetín – SK Spartak Hulín 2:4

21.7.2018 | 14:10:50 - Přípravný zápas proti diviznímu Vsetínu se hrál ve Lhotě u Vsetína. Místní hřiště zažilo dva rozdílné poločasy. V tom prvním se víceméně hrálo mezi šestnáctkami. Spartak působil nejdříve trochu nejistým dojmem a také to byli domácí, kteří využili naší chyby v rozehrávce a hrnuli se sami na naši branku. Svou šanci ale neproměnili. Stejnou mincí jim na druhé straně oplatil vzápětí Michal Šrom. Další velké šance v první půle ať již Spartaku nebo Vsetína zůstaly neproměněny. Ve druhé půli se Vsetín ujal vedení, kdy smolně sražená střela vysokým obloukem zapadla za záda jinak pozorného brankáře Machalického. Spartaku nicméně netrvalo dlouho a po kombinaci Ondřejky se Šromem přišel faul právě na Michala Šroma v pokutovém území. Penaltu proměnil Tomáš Josl a bylo skóre srovnané.

Další branky přidal Spartak – nejprve pěkný dloubáček za obranu usměrnil stehnem k tyči domácí branky Michal Šrom. Poté kombinaci Spartaku zakončil nekompromisní bombou pod břevno branky Tomáš Pospíšil. Konečně slovo za Spartak pak měl znovu Tomáš Josl, který parádně natáhl z přímáku a nedal domácímu brankáři šanci. Konečnou podobu skóre završili domácí, když využili chyby naší rozehrávky a domácí hráč v nájezdu na Machalického neselhal.

Spartak: Ungr – Oulehla, Zlámal, Škubník, Gala – Rožek, Bahounek, Koláčný, Tureček, Šrom – Ondřejka.
2. poločas střídání: Machalický, Pospíšil, Kostka, Horák, Josl

 Josl 2, Šrom, PospíšilOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3680x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016