Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> Muži Spartaku zahájili přípravu ročník 2018/2019

Muži Spartaku zahájili přípravu

10.7.2018 | 11:31:52 - Jako vždy, letní pauza je pryč a kola dalšího ročníku fotbalové sezóny se roztáčejí. Na včerejším tréninku trenér Lehkoživ, který opět povede tým pro další ročník, přivítal víceméně známé tváře, avšak i několik nováčků. Změny se nejspíše dočkáme mezi tyčemi, na přípravě se totiž přihlásili tři brankáři – kromě Radima Ungera také Marek Machalický (loňská sezóna MFK Vyškov) a Dominik Neoral (1. SK Prostějov). Dominik ve Spartaku již působil v sezónách 2013/14 a 2014/15, poté ve Viktorii Přerov a ve svém domovském Prostějově, kde okusil i druhou ligu.

Trenér Lehkoživ mohl kvitovat také uzdravující se opory Michala Šroma s Václavem Ondřejkou a Davidem Kostkou, byť jejich doléčení ještě pár dní zabere. Další hráči se ještě vrací v průběhu tohoto týdne z dovolených a připojí se k týmu později.

Naopak kyselou příchuť měla absence dvou stabilních členů loňské sestavy – Martina Malenovského a Erika Hradila. Aniž jsme to čekali, chlapci na poslední chvíli zvolili místo každodenního dojíždění do Hulína cestičky malebným slováckým krajem až do Uherského Brodu, kde se domluvili na angažmá.

Náš tým nyní čekají kromě fyzické přípravy také hned dva přípravné zápasy. Ve čtvrtek 12. 7. od 17:00 přivítáme v Hulíně polský druholigový celek GKS Tychy. V neděli 15. 7. hrajeme nakonec v Kunovicích proti juniorce Slovácka, start 10:15.


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2302x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016