2518952 návštěv

Zimní přestávka....

Krátké zprávy

04.11.2021 | 18:27:27 - Prohlédněte si týmovou fotku mužů

03.11.2021 | 07:32:02 - Kompletní fotogalerie ze zápasu mužů proti Záhlinicím zde
31.10.2021 | 22:02:27 - Úspěšný víkend našich barev završily týmy žáků: starší porazili Chvalčov 2:1,mladší Záhlinice 1:0.
30.10.2021 | 18:49:18 - Výsledky dneska naším barvám přály - mladší přípravka porazila Břest 6:5, dorost Hrachovec 8:1 a muži v třaskavem derby remizovali se Záhlinicemi 1:1.
24.10.2021 | 15:27:44 - Starší žáci vyhráli v Žeranovicích 3:0,mladší přípravka remizovala v Koryčanech 2:2.Dorost prohrál v Přílukách 1:4,muži prohráli ve Skašticích s B týmem 1:3.

SK Spartak Hulín – TJ Sokol Záhlinice 1:1

Muži

31.10.2021 | 08:04:10 - Admin

Hulínské derby padlo na poslední hrané podzimní kolo. Na to, jak se popasují tabulkově výše postavení fotbalisté z pod komína záhlinického pivovaru se spartackými borci, byla zvědavá i příjemná divácká návštěva místních obyvatel. Hru nepříjemně ovlivnil silný vítr, který foukal vždy jeden poločas do zad jednomu z týmů.

... celý článek .... | přečteno 308 x

TJ Skaštice "B" - SK Spartak Hulín 3:1

Muži

25.10.2021 | 08:28:41 - Lubomír Lanča

V nedělním utkání ve Skašticích jsme doplatili na úzký kádr. Když se k řadě nemocných a zraněných během zápasu přidali i další, kteří museli odstoupit, nemohli jsme počítat s úspěchem. Museli nám pomoci dorostenci, kteří však měli v nohách dopolední zápas, přesto nezklamali a zaslouží poděkování. V prvním poločase, kdy jsme ...

17.10.2021 | 07:05:25 - Lubomír Lanča

Začátek utkání byl pro naše mužstvo přímo strašidelný. V prvních patnácti minutách na hřišti existovalo jen jednou mužstvo a to celek Morkovic. Naši hráči působili, jakoby se na hřišti viděli poprvé a když hosté během dvou minut vsítili dvě branky, vypadalo to na debakl. Tento stav však naše kluky jakoby probudil, ...

... celý článek .... | přečteno 301 x

SK Břest - SK Spartak Hulín 3:2

Muži

12.10.2021 | 08:27:29 - Lubomír Lanča a Admin

Jak se ty časy mění! V neděli na Spartak čekal tým sousedního Břestu. V jeho řadách pátravé oko našlo řadu hráčů, kteří prošli mládežnickými týmy Spartaku. Proti mužskému týmu Spartaku tak nastoupili Radek Hajdík (součást týmu dorostu pod Zdeňkem Skramuským do roku 2009), Martin Šálek (nejvýše dorost pod Romanem Parobkem do ...

... celý článek .... | přečteno 307 x

SK Spartak Hulín - TJ Sokol Žalkovice 6:1

Muži

4.10.2021 | 13:38:06 - Lubomír Lanča

Utkání jsme měli od počátku pod kontrolou, a i když jsme zdaleka nepodali optimální výkon, dosáhli jsme přesvědčivého vítězství, o které se zasloužili střelci Martin Hradil a Ondřej Zaoral, kteří oba zaznamenali
hattrick. Jsme rádi, že jsme při zranění některých hráčů znovu mohli dát příležitost čtyřem dorostencům, pro které jsou ...

... celý článek .... | přečteno 204 x

FK Lubná 1959 – SK Spartak Hulín 2:2

Muži

4.10.2021 | 13:22:58 - Admin

Rozhodčí: Martin Černovský, AR1: Jakub Musil, AR2: Miroslava Dundová ...

... celý článek .... | přečteno 127 x

SK Spartak Hulín – TJ Sokol Němčice 5:5

Muži

27.9.2021 | 09:50:32 - Admin

Rozhodčí: David Sucharski, AR1: Kamil Zalabák, AR2: Filip Smolka, delegát: Jan Zapletal
...

... celý článek .... | přečteno 225 x

FC Kvasice "B" - SK Spartak Hulín 3:2

Muži

13.9.2021 | 07:53:06 - Lubomír Lanča

Jak prohrát zápas, který má mužstvo prakticky celou dobu převahu a je lepší, ukázali naši borci. Když dal Číhal už ve 4.minutě vedoucí gól, zdálo se, že utkání dovedeme do zdárného konce. Zvláště, když krátce nato zazdil vyloženou šanci Kubo.

... celý článek .... | přečteno 336 x

SK Spartak Hulín - SK HS Kroměříž

Muži

6.9.2021 | 08:21:17 - Lubomír Lanča

Ráz utkání, které skončilo našim debaklem, dal hned úvod zápasu. Naši obránci byli asi duchem ještě v kabině, čehož využili hosté ke vstřelení vedoucího gólu. Hned z protiútoku nastřelil Ondra Zaoral břevno Benediktovy branky, odražený míč získali útočníci hostů a druhou brankou pojistili své vedení. Od tohoto okamžiku se naše ...

... celý článek .... | přečteno 387 x

TJ Sokol Rymice – SK Spartak Hulín 0:3

Muži

30.8.2021 | 07:44:03 - Lubomír Lanča

V neděli odpoledne se hrál v Rymicích kvalitní fotbal a to zásluhou obou celků. Domácí zdaleka nebyli odevzdaným celkem z konce tabulky. Svou důraznou hrou plnou osobních soubojů se snažili narušit kombinační přednosti našich hráčů a v prvních fázích utkání se jim to vcelku dařilo. Měli dokonce první větší šanci, tu ...