krajský přebor 2011/12

1

Vlachovice

64
2

Kunovice

62
3

SK Baťov 1930

46
4

Paseky Zlín

45
5

Uherský Brod

44
6

SK Spartak Hulín

43
7

Brumov

41
8

Vsetín

38
9

1. FC Valašský

32
10

Napajedla

31
11

Dolní Němčí

28
12

Malenovice

21
13

Morkovice

21
14

Boršice

10

 


Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín – FC Vsetín 3:0 ročník 2011/2012

SK Spartak Hulín – FC Vsetín 3:0

31.3.2012 | 13:57:34 - Vítěznou zápasovou mistrovskou premiéru zažil realizační tým kolem Michala Dundy. Dorostenci Spartaku v úvodním jarním kole doma na umělce přivítali celek FC Vsetín, se kterým na podzim prohráli 2:5. Do týmu se podařilo v zimní přestávce přivést několik nových tváří, kromě Radima Vymětala (dnes na horách), Radka Jakvida se nově v sestavě Spartaku objevil i Stanislav Mrhálek.

Dorostenci převážnou část první půl měli herně navrch. Už v 1. minutě zafungoval nově příchozí Mrhálek, který přihrávkou našel Strnada, jehož střelu brankář hostí Sedlařík vyrazil na roh. V nadějné šanci se objevil v 5. minutě na brankáře sám postupující Dutkevič, utekl mu ale balón. O minutu později Spartak neproměnil další šanci. Míč putoval po ose Martin Uličný – Karamon – Strnad, posledně jmenovaný sám před brankářem šanci neproměnil.

Úvod zápasu tedy představil horkou desetiminutovku, z níž ale dorostenci žádnou branku nevytěžili. To pokračovalo až do 17. minuty, pak přišel rohový kop Spartaku. Ten rozehrál Holomek a Mrhálek se brankově prosadil 1:0.

Aktivita Spartaku v dalších minutách neutuchala a ve vzduchu visela pojišťovací branka. K té však chyběl pověstný kousek štěstí. Takto ve 30. minutě chytrou Mrhálkovu střelu zastavilo břevno branky Vsetína. Ve 34. minutě naopak brankář hostí vystihl Soukupovu hlavičku po přímém kopu Dutkeviče. Malá nekoncentrovanost Zbyňka Uličného v 39. minutě stála Spartak možnost vstřelit branku. Rychlý únik Holomka po křídle následoval centr na šestnáctku, kde Uličný Z. střílel do opuštěné branky, trefil však pouze břevno.

Hosté v první půli zahrozili z přímého kopu ve 22. minutě, střela šla mimo branku, ve 42. minutě se vyznamenal brankář Černocký, který zneškodnil střelu hráče hostí, který prošel přes obranu.

Do druhé půle Spartak nastoupil s cílem vstřelit druhou branku, která by tým uklidnila, to se však v úvodních minutách nestalo a hosté Spartak zatlačili na jeho polovinu. Dobrá obrana domácích jištěná dobře vybíhajícím Černockým držela hosty od šancí na vstřelení branky.

Domácí se z tlaku Vsetína v 54. minutě mohli vymanit Strnadem, jenž sprint s míčem přes celou půlku zakončil střelou nad branku.

Po na obou stranách poměrně hluché další patnáctiminutovce, v níž se hrálo především mezi šestnáctkami, zaujala v 68. minutě hlavička Jakvida mimo branku. Bylo to jen Jakvidova zástřelná šance. V 76. minutě rozehrál Strnad standardní situaci, Jakvid na zadní tyči nadvakrát překonal brankáře hostí 2:0.

V tu chvíli už se hrálo poměrně svižně a kvalitně na obou stranách a hosté s inkasovanou druhou brankou zabrali, aby brzo vstřelili kontaktní branku. To se jim však nepovedlo. V poslední minutě navíc Müller nahrál do uličky Miklíkovi, přišel faul v pokutovém území a nařízená penalta, kterou chladnokrevně proměnil Strnad 3:0.

Hodnocení trenéra: Do dnešního zápasu kluci vlétli s nasazením a chutí tento zápas vyhrát. V první půlce jsme podali velice kvalitní výkon, kdy jsme se mohli klidně dostat do vedení 4:0. Bohužel ze svých šancí jsme proměnili jen jednu a když jsme soupeře pustili do jediné šance až ve 42. Minutě, kterou skvěle zlikvidoval Černocký, vedli jsem jedna nula. V druhé půlce jsme zbytečnými ztrátami přicházeli o balon a museli se bát o výsledek až do 76. minuty kdy jsme zvýšili střídajicím Jakvidem na 2:0. Dnes musím pochválit všechny hráče - patří jim dík za odvedený výkon hlavně v první půlce, střídajícím hráčům poté za to, jak zařídili zbylé dva góly. S dnešním výsledkem neusínáme na vavřínech, za týden nás čeká utkání v Pasekách, kde budeme chtít rovněž uspět.

Spartak: Černocký – Uličný M., Soukup, Ježák, Icela (65. Jakvid) – Holomek, Mrhálek (60. Štěrba), Uličný Z., Dutkevič (85. Miklík)– Strnad, Karamon (69. Müller).
Vsetín: Sedlařík – Mikulenčák, Stržínek, Michálek, Vráblík, Čtvrtníček, Blažek, Pfeiler, Maček, Toráč, Sivek / Jurajda, Husička, Hajda, Luky.

 17. Mrhálek, 76. Jakvid, 90. Strnad (p.)

 Uličný Z., Ježák, Strnad, ŠtěrbaOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3208x, hodnocen 8x, průměrná známka: 1.25

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016