Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Bod přinesly 2 Dvořáčkovy trefy: SK Spartak Hulín – SK SULKO-Zábřeh 2:2 ročník 2011/2012

Bod přinesly 2 Dvořáčkovy trefy: SK Spartak Hulín – SK SULKO-Zábřeh 2:2

13.11.2011 | 09:19:39 - V prvním předehrávaném jarním kole zavítali na hřiště Spartaku hosté ze Zábřehu. V úvodním zápase fotbalisté z Hulína překvapili, když v Zábřehu vyhráli 3:1. Hosté se v průběhu podzimu potýkali s nedobrou formou, která jich zakotvila na 14. místo tabulky, favoritem zápasu tak měl být domácí tým.
Domácí také utkání zahájili velmi aktivně. Už ve 3. minutě potáhl po straně Mršťák, centr před brankou našel Ševelovu hlavu, která jen tečovala a usměrnila míč vedle Kamischovy branky.Obrazová reportáž z utkání na TV i-Spartak


V 8. minutě Ševela prostrčil do ulice míč Otrubovi, ale jeho střelu Kamisch vyrazil.

Hosté se u Janalíka objevili výrazně v 12. minutě, Svorada vystřelil vedle branky.

Velkou příležitost vstřelit branku měli domácí v 15. minutě. Nakonec Dvořáčkovu střelu vykopl z branky Soušek, který zastoupil na brankové čáře brankáře Kamische.

Zajímavá a atraktivní hra pokračovala i v následujících minutách. V 18. minutě Ševela šikovně prostrčil Otrubovi do sólového úniku, křižující obránci útočníka Spartaku tísnili, a tak ten neměl dostatek prostoru pro volbu zakončení. Ze všeho proto vyšla uspěchaná střela, se kterou Kamisch neměl problém.

To hosté byli před Janalíkem daleko více úspěšnější. Míč z autového vhazování hostí v 23. minutě nasměroval k naší brance kapitán hostí Krejčíř, ve skrumáži jej zasáhl hlavou Šalamoun a hosté se ujali vedení 0:1.

Ještě si přítomní nestačili přehrát právě odehrané chvíle či dostatečně zaspílat pomeznímu sudímu Sedláčkovi, který před brankou přehlédl dvojnásobné chybné vhazování hostů, když se v díře na pravé straně obrany objevili v pokutovém území 2 hráči Zábřehu a zakončující Pospíšil střelou na zadní tyč nedal Janalíkovi šanci. 0:2

Konsternovaní domácí totálně odpadli a na hřišti v tu chvíli vládlo mužstvo hostí.

Třetí zářez mohl připsat Svorada, jeho hlavu ale vyškrábl Janalík na roh.
Tím se však vyčerpalo cokoliv zajímavého, co by bylo nebo mohlo být k vidění a ze hry panující na hřišti zavládla nuda.

Z té trochu vysvobodil přítomné Spartak ve 45. minutě, Pospíšil našel centrem Ševelu, který z otočky vypálil jen do rukou nachystaného Kamische.

Pakliže byla nezajímavá druhá část první půle, rovnou k nedívání byla valná část druhého poločasu. Obě mužstva si nachystala po jedné zajímavé akci.

Nejprve v 47. minutě nacentroval Laciga a Otruba hlavičkoval vedle. V dresu Zábřehu se zase v 64. minutě zastřeloval Kulíšek, jeho jedovku Janalík vytáhl mimo branku.

Hra se víceméně odehrávala podle stále stejného scénáře – hosté brání dvoubrankový náskok a domácí se snaží překonat jejich obranu, hosté se skulinkami snaží činit výpady směrem k Janalíkovi.

Tento scénář fungoval do 81. minuty, než Otruba prostrčil Dvořáčkovi, který se tváří v tvář Kamischovi již nemýlil a vstřelil kontaktní branku 1:2.

Následovalo něco podobného, co v první půli na straně Spartaku – konsternace a odpadnutí družstva, které inkasovalo.

Najednou bylo totiž Spartaku plné hřiště a hosté si nevěděli rady. Výsledkem toho všeho v 85. minutě nakopl dlouhý balón Kadlec, míč ještě přiťukl hlavou Dočkal, a to k Dvořáčkovi, který zachoval chladnou hlavu a střelou levačkou propálil Kamische 2:2.

I tak ještě zbývalo 5 minut do konce zápasu a domácí měli našlápnuto vstřelit rozhodující branku. Té mohli dosáhnout v 89. minutě, když se v díře zábřežské obrany před Kamischem zjevil Rokos; brankář hostí vyběhl k útočníkovi Spartaku, včasná příhra zády stojícího útočníka Spartaku do boku nabíhajícímu spoluhráči by znamenala pouze povinnost trefit odkrytou branku. K takovému náběhu se však neodhodlal nikdo a tím taky vše zajímavé na hřišti skončilo.

Remíza 2:2 je nejspíše spravedlivá pro oba tábory.

Hodnocení trenéra: Jako v celé sezóně jsme ani dnes nedokázali pokrýt standardní situace. Nemáme vysoké hráče, všichni mají vyšší hráče, než máme my a z toho vznikají situace, které nedokážeme uhlídat. Dnes to bylo vidět, že Zábřeh využívá výškové převahy, prohrávali jsme osobní souboje. Z naší aktivity v prvním poločase jsme branku nedali, naopak Zábřeh dal v první půli dvě a bylo jasné, že Zábřeh v druhé půli defenzivu zpevní a zabetonuje se na své půli, a to se taky stalo. Když Dvořáček vstřelil kontaktní branku, přeskupil jsem řady, stáhl jsem Pácla a hrál jsem na 3 obránce, 3 záložníky, a dokonce 4 útočníky, abychom jednoduchou, ale účinnou hrou něčeho dosáhli. Utkání jsme srovnali, trochu mne mrzí závěr, kdy Rokos snad s Dočkalem mohli utkání dokonce otočit. Získali jsme jen bod, a proto s výsledkem spokojený nejsem. Chtěl jsem v tabulce pravdy být na 0, 22 bodů je sice o 3 body více, než loni, ale musíme si uvědomit, že sezóna má ještě i jarní část, která bude ostrá už tím, že začneme zápasem proti Hanákům.

Rozhodčí: Horák – AR1: Sedláček, AR2: Caletka, delegát: Kotouček

Spartak: Janalík –Pácl (83. Dočkal), Václavíček, Dostál, Barcuch – Pospíšil, Laciga, Dvořáček, Mršťák (63. Kadlec)– Ševela, Otruba.
Zábřeh: Kamisch – Soušek (46. Michalčák), Hrdlovič, Barcal J., Kulíšek – Chlebek (87. Bajger), Krejčíř, Hajčík, Pospíšil (41. Rajnoha) – Šalamoun, Svorada.

 81., 85. Dvořáček - 24. Šalamoun, 26. Pospíšil

 nikdo – Hrdlovič, Rajnoha

 100Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3648x, hodnocen 2x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016