Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> FC Slovácká Sparta Spytihněv – SK Spartak Hulín 1:3 ročník 2011/2012

FC Slovácká Sparta Spytihněv – SK Spartak Hulín 1:3

24.7.2011 | 09:59:10 - Za fotbalově příjemného počasí se představil tým mužů v sympatickém areálu u čerstvého nováčka divize D. Na zápas již neodcestovali testovaní hráči Dostál, Šálek, Suchánek, Nevřala a Fikr, kteří neobstáli v předchozích herních zkouškách, příp. testy vzdali na základě vlastního rozhodnutí. V kádru tak z nováčků zůstal brankář Lubomír Dubec a přibyli starý známý štírek Tomáš Kutňák a urostlý stoper Martin Dočkal, oba z Hanácké Slavie Kroměříž, a Zdeněk Matějka z Bystřice pod Hostýnem, Jaroslav Laciga dočerpává dovolenou, zranění jsou Zlámal, Dunda a Pospíšil.

Samotné utkání se před poměrně slušnou diváckou kulisou hrálo svižně, od kopaček semtam ulétla i nějaká ta jiskřička až mezi diváctvo. Do vedení se mohl dostat Spartak po hlavičce Ševely, míč směřoval nad břevno Hájkovy branky. Výborný reflex na druhé straně osvědčil 2x brankář Dubec, který vyrazil střely domácích hráčů. Když se Dvořáček v pokutovém území Sparty kličkami uvolnil a vystřelil, zastavila jeho střelu branková konstrukce.

Ve druhé půli se toho brankově dělo mnohem více. Domácí se ujali vedení po přesném zakončení Horsáka podél vybíhajícího Janalíka. Hosté srovnali o pár minut později, kdy skluzem doklepl centrovaný míč do Hájkovy branky Otruba . Druhou branku přidal Josef Mršťák a po rychlém protiútoku přidal Spartak i třetí branku Dvořáčkem pohotovou střelou do šibenice.

Vítězstvím nad kvalitním soupeřem, jenž v divizi jistě potrápí nejednoho soupeře, se Spartak rozloučil s letošními přípravnými zápasy. Středeční herní prověrka s Hodonínem odpadla. Spartak tedy příště čeká již ostrý zápas, a to 1. kolo Ondrášovka Cup v Přerově.

Spartak:
1. poločas: Dubec – Václavíček, Číhal, Dočkal, Barcuch – Kutňák, Kadlec, Dvořáček, Matějka – Ševela, Otruba.
2. poločas: Janalík – Matějka, Číhal, Hloch, Barcuch – Pácl, Kadlec, Dvořáček, Mršťák – Ševela, Otruba.

 60. Horsák - 63.Otruba, 80.Mršták, 83.DvořáčekOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 5524x, hodnocen 5x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016