Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Sigma Olomouc „B“ - SK Spartak Hulín 0:0 ročník 2010/2011

SK Sigma Olomouc „B“ - SK Spartak Hulín 0:0

5.6.2011 | 17:19:34 - Horké nedělní dopoledne společně s němými tribunami krásného Androva stadionu dělaly kulisu mistrovskému zápasu mezi domácí juniorkou a naším Spartakem. K vidění byl na trvající podmínky velmi pohledný a zajímavý fotbal.

Domácí začali utkání aktivně a už v 2. minutě po rohu Štětiny hlavičkoval z náběhu Rolinc vedle branky. Spartak odpověděl v 6. minutě propagační Lacigovou střelou, která Reichla v brance Sigmy nemohla ohrozit.

Ve 13. minutě se nadějně do pokutového území domácích probíjel Otruba, obrana jej vytlačila z ideální pozice mimo střelecký úhel, akci zakončoval střelou vedle Pácl.

V 17. minutě měla domácí obrana co dělat s Otrubou, který se prodíral do pokutového území, tísněn Koutným však vystřelil tak, že Reichl opět se střelou neměl problém.

Chytrá kolmá přihrávka Mršťáka na Lacigu v 21. minutě předznamenala další zajímavou situaci. Laciga míč potáhl, centrem před branku našel Pácla, před nímž však domácí odvrátili na rohový kop.

Sigma se před Štěpánem zjevila znovu v 29. minutě a mohla hned skórovat. Chlebek se chytrou kličkou v pokutovém území uvolnil, jeho střela po zemi ale minula branku.

Laciga v 31. minutě vyzkoušel staré pravidlo – když nevíš co s míčem, vystřel – jeho střela z 25 metrů ale skončila vedle branky. Se závěrem první půle v 37. minutě domácí zahráli přímý kop, Nekuda poslal střelu Štěpánovi přímo do ruk.

Pakliže první půle byla jen mírně oboustranně aktivní s náznaky šancí, druhá půle přinesla mnohem více.

Ve 46. minutě Otruba vyzkoušel Reichlovu pozornost, brankář Sigmy střelu bez problému chytil. Na druhé straně v 50. minutě Nuc vyslal míč z přímého kopu nad brankovou konstrukci.

V 53. minutě si Spartak přichystal něco na vzruch 140 přítomných diváků.
Mršťák potáhl míč, kličkou před pokutovým územím si nachystal dobrou palebnou pozici a vyslal jedovku, kterou Reichl jen vyrazil před sebe. Z náběhu Dvořáček však míč poslal vysoko nad branku.

Když se nepodařilo vsítit branku Hulínu, zkusila to Sigma v 56. minutě. Rolinc postupoval ze strany na Štěpána, který střelu útočníka Sigmy vyrazil.

Krásnou individuální akcí se prezentoval Mršťák v 60. minutě, když postupně prokličkoval přes 2 hráče. Když mu však třetí hráč – obránce vypíchl míč, bylo po šanci, v jejímž závěru by šel náš záložník sám na Reichla.

Obdobně jako dříve Mršťák si počínal Laciga v 61. minutě, tah na bránu zakončila střela, kterou brankář Sigmy vyrazil.

V 64. minutě se Ševela uvolnil kličkou a následnou přihrávkou vyzval znovu Lacigu k přízemní střele minuvší zadní tyč.

66. minuta přinesla vzruch na obou stranách. Nejprve po Páclově centru
hlavičkoval nad branku Otruba. Na druhé straně Vavřík hlavičkoval do břevna, od něj se míč odrazil dolů.

Vzápětí mohli vstřelit branku Spartakovci. V 67. minutě Ševela prostrčil míč u brankové čáry na Otrubu, ten posunul Lacigovi více k hranici šestnáctky, výsledná křížná střela jen těsně minula zadní tyč Reichlovy branky.

Když se neujaly přízemní střela Lacigy v 73. a efektní zakončení Nekudy ze 74. minuty, poslední zajímavou událostí byla šance Spartaku v 76. minutě. Laciga prošel do pokutového území, kličkou obešel brankáře a vystřelil do branky. V cestě stojící obránce Sigmy míč vyrazil, zdálo se, že rukou – možná reflexivně, nicméně rozhodčí Machálek situaci nevyhodnotil jako penaltovou. Následné vehementní protesty Hulína odnesl Laciga žlutou kartou a i tak se skóre do konce zápasu již nezměnilo, proto za výsledek 0:0 si Spartak připisuje do tabulky další bod.

Hodnocení trenéra: Z dnešního zápasu jsme si chtěli odvézt minimálně bod. Myslím si, že naše forma jde nahoru, hrajeme tak, jak jsme se již dříve prezentovali. Dnes nás však čekal těžký soupeř, protože juniorka Sigmy je kvalitní tým. Přečkali jsme jejich úvodní tlak, poté jsme i v poli hráli aktivně a měli jsme i gólové šance. Dnes jsem spokojen jak s výsledkem, tak s herním projevem. Ještě nás čekají dva zápasy, ze kterých bychom chtěli vytěžit další body, abychom v tabulce skončili co nejlépe.

Rozhodčí: Machálek, AR1: Antoníček, AR2: Páral, delegát: Palacký

Sigma“B“: Reichl – Machalický, Koutný, Ulma, Hajčík – Chlebek (76. Schmid), Nekuda, Nuc, Štětina (46. Habusta)– Rolinc, Vavřík (88. Vavřík).
Spartak: Štěpán – Barcuch, Dvorník, Hloch, Václavíček – Mršťák (90. Kadlec), Laciga, Dvořáček, Pácl – Otruba, Ševela (79. Pospíšil).

 Machalický, Vavřík, Chlebek – Laciga

 140Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4011x, hodnocen 5x, průměrná známka: 1.40

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016