Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Podzimní formo, kde jsi? SK Hanácká Slavia Kroměříž – SK Spartak Hulín 2:0 ročník 2010/2011

Podzimní formo, kde jsi? SK Hanácká Slavia Kroměříž – SK Spartak Hulín 2:0

7.5.2011 | 05:43:45 - Kdeže loňské sněhy jsou. Hra mužů Spartaku ztratila svou efektivitu, pohlednost a tah a pozitivní výsledky jsou v nedohlednu. Nejmarkantněji se to ukázalo snad právě v derby s Hanáckou Slavií. Domácí tým, mající v tuto chvíli v nohách o 5 mistrovských zápasů navíc, byl tentokrát k poražení v zápase, který postrádal svou jiskru, zajímavost i diváckou kulisu (krutý realista musí ohlášenou návštěvu 550 diváků vyhodnotit jako značně naddimenzovanou, snad 250 - 300…), Spartak ovšem tuto nabídnutou šanci nedokázal využít a bohužel po zásluze nezískal ani bod.

Do utkání trenér Pospíšil udělal tři změny, oproti zápasu s Jihlavou hráli namísto Číhala, Barcucha a brankáře Janalíka Štěpán, Pácl a Hloch. Domácí trenér Lehkoživ postrádal v sestavě hrajícího sekretáře Klabala, od počátku postavil na hřiště jihoslovanské hráče Hajdaroviče s Poturovičem.

Utkání začalo herní převahou Spartaku, avšak naše snaha zůstala bezzubá. Maximem v 10. minutě zůstal Dvořáčkův přímý kop, kterým jsme nastřelili břevno Voglovy branky, brankář domácích se jen za balónem ohlížel.

Problémy neměl domácí brankář ani s další Dvořáčkovou střelou z 13. minuty, kterou bez problému lapil do ruk. Aniž by se snad musel Vogl pohnout z místa, zlikvidoval i další nadějnou akci Hulína v 16. minutě poté, co Mršťák potáhl míč a centrem jej předložil Lacigovi na slabou hlavičku v pokutovém území.

Domácí se ukázali v 25. minutě slabou přízemní Budínovou střelou, tou další akcí však již rozvlnili síť za Štěpánovými zády.

Ve 36. minutě totiž Stojaník prošel přes obranu, předložil míč na vápno, kde došlo k nedorozumění naší obrany s brankářem, z čehož vytěžil Hajdarovič, který patičkou poslal obloukem míč za čáru. 1:0

Inkasovaná branka otupila útočnou snahu Spartaku, a to v 38. minutě postupoval nebezpečně na Štěpána Fiala, střelu tečoval náš brankář na roh, který poté domácí zahrávali 2x.

Druhá část hry ukázala snad ještě méně fotbalu, než tomu bylo v té první.

Spartak se před Voglem objevoval pohříchu zřídka. V 50. minutě směrem k bráně vypálil Laciga, míč však letěl vysoko nad branku.

Poté se na dlouhých 23 minut fotbal vytratil, až se urodila v 73. minutě zajímavější šance v podání Spartaku, kdy Ševela potáhl míč, nacentroval do pokutového území, před naskakujícím Otrubou byl však na míči dříve Vogl.

Korunu všemu nasadila 83. minuta. Havlík prošel po straně k brankové čáře, na prudkou přihrávku před Štěpánovu branku naběhl Fiala a rozvlnil síť 2:0.

Havlík na sebe upozornil ještě v 86. minutě střelou z otočky, jíž protáhl Štěpána.

Zápas skončil vítězstvím domácích, kteří především předvedli kvalitní defenzívu, v níž vyčnívali stoper Šilinger a brankář Vogl, to však bohužel na těžkopádný herní projev Spartaku stačilo.

Následující program bude ve dvou týdnech nabitý: 14. 5. 2011 od 16:30 doma hrajeme s HFK Olomouc, 18. 5. 2011 ve Frýdku Místku a 21.5. 2011 v Opavě.

Hodnocení trenéra: Utkání jsme začali aktivněji, zlepšili jsme obranu. Byli jsme si vědomi, že domácí mají v nohách náročný těžký zápasový program, bohužel snad první šancí v prvním poločase nám domácí dali branku, která vznikla nedorozuměním obrany s brankářem. Do druhé půle jsme chtěli hrát aktivněji, srovnat, domácí však zase dali branku z brejku. Čekají nás teď nároční soupeři, určitě se budeme snažit bodovat, protože každý získaný bod bude pro nás plusem. Situaci nám dnešní prohra pochopitelně komplikuje, je jasné, že hrajeme o záchranu, hrajeme s kádrem takovým, jaký je a forma teď zkrátka není.

rozhodčí: Sedláček, AR1: Antoníček, AR2: Machálek - delegát: Ondračka

HS: Vogl – Stojaník, Matoušek, Šilinger, Kovařík – Hajdarovič (64. Handl), Hromek, Budín, Fiala(85. Janoštík) – Janča (77. Havlík), Poturovič.
Spartak: Štěpán – Pácl (85. Němec), Dvorník, Hloch, Václavíček – Mršťák, Kadlec (64. Číhal), Laciga, Dvořáček – Ševela, Otruba.

 36. Hajdarovič, 83. Fiala

 Poturovič, Hromek, Matoušek, Janča – Štěpán, Hloch, Otruba, Číhal

 250Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3087x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.50

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016