Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – FC Vysočina Jihlava „B“ 1:5 ročník 2010/2011

SK Spartak Hulín – FC Vysočina Jihlava „B“ 1:5

1.5.2011 | 08:46:12 - Muži Spartaku se doma představili znovu po měsíční pauze, naposledy doma porazili Břeclav 4:0, no od té doby uplynuly 2 další zápasy, ze kterých jsme vytěžili jediný bod a přiblížili se dnu tabulky. Pod námi byl právě dnešní soupeř z Jihlavy, vzájemný zápas byl soubojem dvou mužstev o důležité body.


Obrazová reportáž z utkání na TV i-Spartak


Ve 3. minutě domácí zahrávali rohový kop Lacigou, míč prošel na číhajícího Otrubu, jehož střelu brankář Procházka chytil, na druhé straně zahořelo před Janalíkovou brankou v 6. minutě po rohovém kopu, z něhož vznikl menší závar.

Do vedení mohl jít Spartak v 8. minutě. Dvořáček přihrál do běhu Václavíčkovi, ten potáhl míč, předložil jej Otrubovi na šestnáctku, výsledkem byla ale slabá střela, se kterou nemohl mít Procházka žádný problém.

Poté, co se ve 14. minutě z hranice šestnáctky zastřeloval směrem nad branku kapitán hostí Gába, nám v 16. minutě zatrnulo, když Janalík výkopem našel hráče Jihlavy Krutého, který se nerozpakoval a vyslal k naší opuštěné bráně táhlou střelu, ta se ale zlehka otřela o tyč a skončila mimo hřiště.

Brankostroj Jihlavy začal ve 22. minutě. Kolem Václavíčka se u postranní čáry otočil Fadrný, centrem našel hlavu nekrytého Gáby a prohrávali jsme 0:1.

Naprostá volnost pohybu hráčů Jihlavy byla důvodem druhé branky ve 30. minutě. Nikým netísněný Šilinger našel centrem v pokutovém území naskakujícího Baču a ten hlavou zvýšil na 0:2.

O 3 minuty později se Jihlavané radovali ještě více, Barcuchovo zaváhání při odkopu využil Šandera k sebrání míče a vniknutím do pokutového území, následoval centr a hlava Krutého zařídila pohodové vedení Vysočiny 0:3.

Hosté byli za takového stavu pochopitelně na koni, domácí se však ve zbývající části prvního poločasu zkoušeli udělat něco s výsledkem.

Takto ve 34. minutě Mršťák našel centrem Dvořáčka, jeho slabá hlavička však směřovala nad branku. Ve 37. Minutě po Dvořáčkově rohu naskočil na míč Václavíček, silná hlavička však směřovala nad branku. Tam směřovala rovněž Lacigova střela ve 44. minutě.

Kdo čekal větší nabuzení domácích hráčů ve 2. půli, byl zklamán. Obraz hry se v úvodních minutách vůbec nezměnil. Ve 47. minutě vystřelil Krutý, Janalík střelu vyrazil, dobíhající Bača poslal střelu vedle branky.

Jiskru naděje vykřesali domácí v 54. minutě. Na půlce vybojoval míč Václavíček, míč se přes zálohu přesunul až k Ševelovi, ten našel v pokutovém území číhajícího Otrubu, který rozvlnil síť za Procházkou. 1:3

S ohledem na to, že do konce zápasu zbývalo ještě hodně času, vrhli se povzbuzení domácí do útoku na další korekci výsledku.

Bohužel přestože dalších 10 minut měli více ze hry, v 64. minutě se měnilo skóre zase na druhé straně. Vše začalo naší standardkou, kterou zahrával Dvořáček, po krátkém závaru v pokutovém území hostí se však Jihlavané ujali míče, podnikli protiútok, vysunutý Krutý šel sám na Janalíka. Finální střelu sice domácí brankář zasáhl a trochu vychýlil, nestačilo to však na to, aby skončila mimo branku. 1:4.

Zdálo se být po nadějích, opětovnou jiskru mohl vykřesat Mršťák o dvě minuty později, střelu zastavila spojnice tyči a břevna, míč se odrazil dolů na čáru a zase ven.

V 72. minutě opět zaspala naše obrana. V souboji při postranní čáře neuspěl Číhal, hosté získali míč, dotáhli ho k pokutovému území, přihrávka napříč našla opět Krutého a ten završil svůj hattrick 1:5.

Chuť střílet branky hostujícímu střelci nechyběla. V 79. minutě měli Jihlavané další příležitost z ideální standardní situace na hranici šestnáctky, o zahrání míče se přetahovali Krutý s Lovětínským, první jmenovaný nakonec vypálil nad.

To Laciga v 80. minutě zahrál pěknou standardku, míč nebezpečně prosvištěl pokutovým územím, bohužel na něj nedosáhl hrozen naskakujících hráčů Spartaku.

Finální slova zápasu s již tak hrozivým skóre, který však stále ještě nekončil, měli hosté. V 87. minutě si sólíčko zopakoval Krutý, tentokrát ale na Janalíka nevyzrál, kličku mu brankář Hulína vystihl a míč zneškodnil, v 88. minutě střelou na zadní tyč minul branku Dobrovolný.

Výsledek zápasu je studenou sprchou, celkově špatný dojem z něj je třeba jej hodit za hlavu a na nadcházející zápasy se dívat s nadějí, že každý zápas je jiný. O platnosti tohoto úsloví máme možnost se přesvědčit již v pátek 6. 5. 2011 od 19 hodin na Obvodové ulici v Kroměříži, kde budeme hosty domácí Hanácké Slavie.

Hodnocení trenéra: Hosté dnes přijeli s výborným mužstvem a zahráli kvalitní zápas. My jsme měli úvod zápasu dobrý, ale přišla špatná desetiminutovka, kdy jsme přestali hrát a já nevím, co se stalo, dostali jsme branku, najednou jsme měli hlavy dole. Chybělo nám i trochu toho sportovního štěstí, protože v druhé půli jsme vstřelili branku, pak rozhodčí za stavu 1:3 přehlédl ruku, kterou jsme všichni viděli. Kdybychom měli výhodu penalty, mohli jsme utkání ještě zdramatizovat, bohužel rozhodčí ji nepískl, navíc jsme z protiútoku dostali branku na 1:4 a bylo po zápase.

Rozhodčí: Horák, AR1: Trávníček, AR2: Kondler – delegát: Zahradníček

Spartak: Janalík – Barcuch, Dvorník, Číhal (80. Hloch), Václavíček – Mršťák (77. Pácl), Kadlec, Laciga, Dvořáček – Otruba, Ševela (80. Pospíšil).
Jihlava“B“: Procházka – Šilinger, Šimáček, Ptáček, Fadrný – Krutý, Gába, Leligdon, Šandera (73. Dobrovolný)– Bača(80. Poláček), Vacek (65. Lovětínský) .
ŽK:

 54. Otruba - 22. Gába, 30 Bača, 33., 64., 72. Krutý

 Číhal, Ševela – Krutý

 200Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3365x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016