Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> FC Tescoma Zlín - SK Spartak Hulín 3:2 ročník 2010/2011

FC Tescoma Zlín - SK Spartak Hulín 3:2

26.2.2011 | 21:45:16 - V dalším přípravném zápase se střetli muži Spartaku s A týmem FC Tescoma Zlín. Po hektické domluvě, kdy se místa zápasu domlouvaly a rušily na poslední chvíli, se nakonec utkání odehrálo na přírodním povrchu v Luhačovicích. Pro domácí celek dnešní zápas byl generálkou na první mistrovský zápas II. ligy proti celku SK Kladno.

Trenéru Pospíšilovi se hlásil až na zraněného Dvořáčka a omluveného Janalíka kompletní tým, byť Otruba s Hlochem nastupovali s tréninkovým mankem.

Zápas v žádném případě nenudil, zároveň bylo patrné, že s vyšší kvalitou soupeře zabírají na vyšší obrátky i samotní hráči. Zlín nastoupil do zápasu zostra, borci v červeném však dokázali útočnou vozbu žlutomodrých dlouho korigovat. Navíc se Hulínští ujali v zápase vedení, když využil zaváhání zadních řad Zlína a brankáře Kořínka hbitý štírek Pospíšil a propasíroval míč do sítě 0:1. Vývoj zápasu mohl být pro spartakovce daleko veselejší, když ještě v první půli vsítil druhou branku hlavou Otruba, jenž šel do hlavičkového souboje s obráncem Zlína a brankářem Kořínkem až moc zhurta na to, aby takové počínání hlavní sudí shledal za souladné s pravidly a hosty tak obral o druhý brankový zásah. První poločas skončil s překvapivým vedením Hulína 1:0 a poměrně vyrovnanou hrou v poli.

To se však změnilo s nástupem do druhé půle. Domácí prostřídali sestavu a na Spartak vletěli s vyššími obrátkami. Po střele Skaštického rodáka Konečníka dokonce zvonila levá Štěpánova tyč, v další chvíli tancoval míč po břevně, až nakonec po Konečníkově centru srovnal na 1:1 hlavou Kroupa. Nutno podotknout, že srovnání přišlo zaslouženě po tlaku domácích a onedlouho to pro žlutomodré bylo ještě veselejší, když v sólovém úniku sundal k zemi domácího útočníka Číhal, který za to vyfasoval červenou kartu, a přestože se zdálo, že kontakt přišel před pokutovým územím, sudí ukázal na značku pokutového kopu, z něhož se znovu Kroupa nemýlil a skóre otočil na 2:1. To však jen uvedlo následující zběsilou několikaminutovku, v níž prakticky okamžitě utekl Mršťák a jeho centr uklidil do Kořínkovy sítě Laciga 2:2. Prakticky hned po rozehrání se do sólového nájezdu dostal Bačík a v této sezóně již poněkolikáté rozvlnil Hulínskou síť na 3:2.

Utkání skončilo vítězstvím 3:2 pro Zlínské. "Dnešní zápas hodnotím pozitivně, bylo vidět, že Zlín je někde jinde, finišují přípravu, zatímco my máme ještě měsíc před sebou," hodnotil utkání trenér Pospíšil, jenž zároveň vypočítal faktory ovlivňující formu jeho týmu "Hloch a Otruba tři týdny netrénovali, na jejich výkonu to bylo vidět, Ševela je po nemoci, volno dostal Dvořáček. Nová pro nás byla i tráva, na které jsme ještě ani nehráli. Myslím si, že jsme přesto Zlínu byli důstojným soupeřem a nás to do další přípravy může jenom povzbudit."

Spartak čeká 5.3. od 15 hodin na domácí umělce další přípravný zápas proti celku FS Napajedla.

Zlín Kořínek – Elšík, Pazdera, Dobeš R., Malcharek, Novák, Hájek, Kroupa, Zbožínek, Švach, Konečník. Střídali: Dobeš J., Křiva, Bačík, Kurtin.
Spartak Štěpán - Barcuch, Zlámal, Číhal, Václavíček - Pacl, Kadlec, Laciga, Pospíšil - Ševela, Otruba. Střídali: Němec, Hloch, Mršťák.

 Kroupa 2x, Bačík - Pospíšil, Laciga

 ČíhalOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4305x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016