Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Třetí prohra v řadě: FC Vysočina Jihlava „B“ – SK Spartak Hulín 3:2 ročník 2010/2011

Třetí prohra v řadě: FC Vysočina Jihlava „B“ – SK Spartak Hulín 3:2

25.9.2010 | 18:11:27 - Potřetí v řadě nezískal Spartak ani bod. Po prohraných zápasech ve Vítkovicích a doma se Zlínem neuspěli svěřenci Josefa Pospíšila tentokrát v Jihlavě na půdě juniorky místního klubu FC Vysočina. Příjemný fotbalový areál přivítal návštěvu 90 diváků. Mezi přihlížejícími bylo možno identifikovat řadu dalších hráčů „A“ mužstva Jihlavy včetně vedení týmu, mj. asistenta trenéra Daniela Šmejkala. Ten zřejmě sledoval ovečky širšího kádru, jimiž dnešní soupeř našeho týmu vyšperkoval svou sestavu. Z hráčů, kteří se předchozí večer objevili v zápase proti SK Kladno, nastoupil proti nám útočník Tecl.

Na našich hráčích bylo vidět, že se na nich podepsal náročný program uplynulých týdnů i s tím, že utkání se hrálo už v 11 hodin dopoledne. Na hřišti působili oproti běhavým domácím poněkud ospalejším dojmem.

Pomaleji také začala Vysočina a vzájemná oťukávaná skončila ve 12. minutě, kdy rozhodčí Sedlář odpískal proti brance Martina Svobody přímý kop, ke kterému se postavil Číhal. Jeho přízemní rána proletěla zdí vedle branky.

Ve 14. minutě na hranici šestnáctky Číhal zatáhl za záchrannou brzdu. K přímému kopu se postavil Kosak a při jeho zahrání standardní situace přímou střelou na bránu se všichni proměnili jenom v diváky a sledovali, jak míč zapadá do branky 1:0.

Na druhé straně zahrával Laciga přímý kop v 18. minutě, střelu ale Svoboda bez problému chytil do rukou.

Srovnání jsme se dočkali ve 21. minutě. Crlův centr naskakující Otruba i brankář Svoboda minuli, míč ve své trajektorii pokračoval k Mršťákovi, dříve jej však zasáhl, a do sítě uklidil, domácí Dobrovolný. 1:1

Domácí pokračovali v aktivním stylu. Zelinka potáhl míč po straně ve 29. minutě, přesným centrem našel v pokutovém území Kosaka, ten se však s následnou střelou pořádně ustřelil.

Brankář Jihlavy Svoboda se zapotil ve 32. minutě, když jen tak tak zachytil Barcuchovu tečovanou střelu ze střední vzdálenosti. Zajímavou akcí se prezentoval Spartak i ve 42. minutě, když si na křížnou přihrávku naběhl Barcuch, posunul do běhu Lacigovi, který ale branku z úhlu přestřelil.

Se závěrem poločasu se dostali ke slovu znovu domácí. Ve 43. minutě nejprve Kosak prokličkoval pokutovým územím až před Janalíka, místo střely však vymyslel křížnou střelu kopírující branku. Ve 44. minutě stejný hráč nastřelil břevno naší brány.

Druhá půle začala naší menší koncentrovaností. Přihrávku domácích ze středu pole na kraj skluzem Crla minul, čímž získal Veselý prostor pro svůj výpad k brance. Následující centr na malém vápně sklepl do sítě Zelinka 2:1.

Ve 48. minutě se individuálně proháčkoval do pokutového území Otruba, jeho střelu vytlačil Svoboda na roh.

Bohužel v 54. minutě přišel, jak se později ukázalo, vítězný moment zápasu. Až příliš brzo a daleko od branky vyběhl brankář Janalík řešit klubající se šanci domácích, kterým se podařilo tuto situaci využít ve svůj prospěch, Tecl se kličkou uvolnil a bez problému trefil opuštěnou branku 3:1.

I když bychom čekali, že s přibývajícím časem budou našim hráčům docházet síly, nestalo se tak a kluci nadále bojovali o výsledek.

V 58. minutě jsme zahrávali rohový kop, Zlámal slabou střelou však Svobodu nemohl ohrozit. Obdobný výsledek měla i Lacigova střela z přímého kopu v 65. minutě. V 69. minutě rovněž slabě zakončil Mršťák po rohovém kopu .

V 74. minutě vystihl přihrávku domácích Václavíček, dravým výpadem až do pokutového území přenesl hru před branku domácích, kde na centr naběhl Crla a snížil na 3:2.

Rázem bylo o co hrát.

Domácí nejvíce zahrozili v 75. minutě, kdy Demeterův centr u zadní tyče minul Gába.

Spartak byl nečekaně blízko možnému srovnání v 79. minutě. Václavíček potáhl míč, odcentroval před branku, kde stál připravený brankář domácích Svoboda. Ten měl však s míčem na zlomek okamžiku nečekané problémy, nablízku stojícímu Ševelovi se z toho více vytěžit nepodařilo.

Utkání se za mírné převahy hostí dohrálo přesně do 90. minuty, jejímž uplynutím rozhodčí Sedlář odpískal konec zápasu.

Hodnocení trenéra: Čekal jsem, že se na nás podepíše ten náročný program. Soupeř hrál stejným stylem jako hrajeme my, udělali jsme několik hrubých chyb. Hra naší defenzivy se mi vůbec nelíbí, branky dáváme, ale ještě více jich dostáváme. Se zápasem dnes nejsem spokojený po všech stranách.

Vysočina „B“: Svoboda – Dobrovolný, Filip, Halama, Veselý – Kosak (87. Šandera), Gába, Leligdon (36. Kučera), Demeter – Zelinka (78. Vacek), Tecl.
Spartak: Janalík – Barcuch, Číhal, Zlámal (72. Hloch), Václavíček – Crla, Laciga, Kadlec, Mršťák – Ševela, Otruba.

 Kosak, Zelinka, Tecl – vlastní Dobrovolný, Crla

 Filip

 90Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3018x, hodnocen 2x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016