Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Výkon v Břeclavi na body nestačil: MSK Břeclav – SK Spartak Hulín 4:1 ročník 2010/2011

Výkon v Břeclavi na body nestačil: MSK Břeclav – SK Spartak Hulín 4:1

29.8.2010 | 06:50:05 - První venkovní zápas přivedl muže Spartaku do Břeclavi místní části Poštorné na stadion, kde se kdysi hrála II. liga. Klidné prostředí s hřištěm ukrytým v místním lesním porostu však jakoby hráče Hulína dokonale ukolébalo. Společně s úvodním hvizdem rozhodčího Vostřejže se spustil na hrací plochu liják.

Ten poznamenal úvodní minuty zápasu, neboť rázem navlhlý míč i trávník dělaly oběma stranám problémy s kontrolou míče. Lépe se s tím však vypořádali domácí a vytvořili si mírnou převahu v poli.

V 6. minutě chyba v obraně umožnila Veselému odcentrovat na volného Ivančice, který se v pokutovém území kličkou zbavil Barcucha a vypálil k tyči, odkud však pohotový Štěpán vyrazil míč na rohový kop.

V 18. minutě se představil Jan Veselý, který se proti Spartaku letos představil už před měsícem v pohárovém zápase proti Bystrci. Tentokrát se neprosadil, hlavičku zlikvidoval Štěpán.

Ve 23. minutě se zrodil první brankový zásah domácích. Vysoký balón na hranici šestnáctky Číhal podskočil, čímž vyslal do šance číhajícího domácího Bielčíka a ten věděl, jak se šancí naložit 1:0.

Radost domácích však netrvala příliš dlouho. Ve 28. minutě Otruba potáhl míč po křídle, přihrávkou po zemi našel v pokutovém území Crlu a ten propálil vše včetně brankáře Hladkého 1:1.

Vstřelená branka povzbudila hulínskou squadru, která se vrhla rázem do útoku a domácí v těchto chvílích přehrávala. Ve 31. minutě pálí Crla po přihrávce od Mršťáka znovu ze stejného místa, tentokrát nad branku.

Ve 38. minutě přišel možná jeden z klíčových okamžiků celého utkání. Otruba stejným způsobem jako u první branky poslal přihrávku před branku, kam si naběhl Ševela. Ten však ze dvou kroků prázdnou branku minul, míč skončil těsně vedle tyče.

Domácí se s blížícím se závěrem první půle opět začali dostávat do sedla. Prvním okamžikem byla jedovatá Dvořákova střela zpoza šestnáctky, která minula Štěpánovu branku. Ve 42. minutě oplatil stejnou mincí Laciga na druhé straně, když zamířil nad břevno Hladkého brány. Ve 43. minutě vybojoval míč Veselý a vystřelil nad branku.

V poslední minutě první půle Břeclav vybojovala roh, který v první chvíli obrana Spartaku odvrátila. Míč se však znovu dostal do našeho pokutového území a v hroznu naskakujících hráčů to byl Václavíček, který nešťastně uklidil míč do vlastní branky 2:1. Domácí hlasatel sice označil za střelce branky Bielčíka, zpráva z našeho tábora však hovoří o autorovi jasně.

Inkasovaná branka srazila hosty do kolen, z takového zásahu se vzpamatovávali jen velmi těžko. Ve druhé půli sice naši domácí mírně přehrávali, ti se však na vlastním hřišti soustředili na obranu a vyráželi do brejků, ze kterých trestali.

Ve 49. minutě hlavičkoval Crla, Hladký byl na místě a míč bez problému chytl.
Oboustranně ne příliš atraktivní hra pokračovala až do 63. minuty, kdy domácí podnikli jeden ze svých brejků po křídle. Přihrávka po zemi před branku směřovala na Dvořáka, který zvýšil na rozhodných 3:1.

Hosté rozhodně nesložili zbraně a sympaticky se snažili utkání ještě zdramatizovat. V 71. minutě Laciga zahrál standardku. Na zakroucený balón si nadějně zabíhali do pokutového území naši hráči, ovšem výsledkem všeho byla jen střela do boční sítě.

Pak přišla 74. minuta. Dlouhý míč za naši obranu měl vysunout do sólového nájezdu Bielčíka. U míče byl však dříve brankář Štěpán, ten však míč při odkopu špatně trefil, čímž v podstatě sám přihrál Bielčíkovi, jehož úloha byla již jen trefit opuštěnou branku. To se mu ovšem povedlo a na světě byl stav 4:1.

Ani v této chvíli ještě hráči Spartaku nerezignovali a ač tentokrát rozhodně neměli svůj den, sympaticky bojovali do konce zápasu, aby skóre alespoň zkorigovali. Jejich snaha bohužel zůstala nevyslyšena, a tak jsme si domů odvezli „čtyřku“ při jedné vstřelené brance našich. Škoda, protože výsledek neodpovídá dění na hřišti. Domácí však dokázali ukázkově potrestat naše chyby, z nichž některé jim vzniklé situace podstatně usnadnily. Utkání je třeba hodit za hlavu a soustředit se na následující program, který bude na našem hřišti k vidění v následujících dnech.

Hodnocení trenéra: Dnes jsem nespokojený s výsledkem zápasu i s výkonem mého mužstva. Chtěli jsme hrát kombinačně po zemi, což se nám nepodařilo i díky počasí. Ve druhém poločase jsme chtěli utkání zvládnout na remízu, to se bohužel nepovedlo, inkasovali jsme 2 branky po našich dvou hloupých chybách. Hráči dnes nebyli ve své kůži, naprostá většina z nich nepředvedla výkon, na který jsem zvyklý.

Už ve středu 1. září hrajeme v Hulíně 2. kolo poháru Ondrášovka cup proti celku 2. ligy FC Hlučín a v sobotu hostíme celek FC Zbrojovka Brno „B“, přičemž bude reprezentační přestávka a v dresu hostí je šance, že uvidíme i některé hráče prvoligového kádru.

rozhodčí: Vostřejž - Skřítecký, Šenkýř, delegát: Palacký

MSK: Hladký – Polák, Schwarz, Michal, Demjanovič – Navrátil (78. Jakubovič), Simandl, Dvořák, Ivančic(72. Chromeček) – Veselý (86. Paulík), Bielčík.
Spartak: Štěpán – Barcuch, Zlámal, Číhal, Václavíček – Crla (88. Němec), Kadlec, Laciga, Mršťák(63. Dunda) – Ševela (72. Sedlář), Otruba.

 23., 74. Bielčík, 46. vlastní, 63. Dvořák - 28. Crla

 Schwarz, Polák – nikdo

 240Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3041x, hodnocen 5x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016