24

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín - FC TVD Slavičín 1:1 ročník 2009/2010

SK Spartak Hulín - FC TVD Slavičín 1:1

23.1.2010 | 17:33:49 - Muži Spartaku se i v letošní zimě utkali s celkem FC TVD Slavičín, tradičním to soupeřem. Hosté z Valašska jsou štikou MSFL, kde okupují třetí místo. Na testech ve Zlíně v minulých dnech uspěl jeden z klíčových hráčů Slavičína - zlobivé dítě Petr Švach, na jeho místě se podařilo angažovat Lukáše Melichárka, kterého známe z působení v Napajedlích.

Utkání samotné se hrálo za třeskutého mrazu na hulínské umělce. Úvodních 10 minut patřilo domácím hráčům, iniciativu ale postupně převzali hosté a svým pohybem, přesností přihrávek a přechodem do útoku ukazovali, jaký je v současnosti mezi oběma týmy rozdíl. Zápas moc fotbalové krásy nepobral, hrálo se především mezi šestnáctkami.

Hosté se ujali vedení v první půli po naší hrubici v malém čtverci před brankářem Janalíkem a jen potvrdili svou herní převahu.

Do druhé půle navíc hosté obměnili sestavu, na naší straně došlo k mírné obměně až v průběhu poločasu, kdy se na hřiště podívali jak Přecechtílek, tak Richard Němec.

Druhý poločas vypadal stejně, jako první, tudíž především bez fotbalové krásy a plno nepřesností na jedné či druhé straně. Své si vybrala i klesající teplota a stoupající únava hráčů.

Spartak dokázal v zápase vyrovnat po hlavičce Číhala v 80. minutě.

Další přípravné utkání sehrají muži Spartaku už ve středu od 16:30 proti FC Tescoma Zlín "U19" a v sobotu opět od 15:00 nás čeká prestižní derby zápas proti celku FS Napajedla.

Spartak: Janalík - Barcuch, Cetkovský, Číhal, Václavíček - Darebníček (70. Přecechtílek), Kadlec, Laciga, Mršťák (85. Němec) - Ševela, Vávra