divize "E" 2009/10

1

Zlín "B"

61
2

Hájek a synové

60
3

SK Spartak Hulín

54
4

FK Mikulovice

53
5

FC SAN-JV Šumperk

51
6

MSA Dolní Benešov

44
7

SFC Opava "B"

43
8

Valašské Meziříčí

40
9

Orlová - Lutyně

39

10

MFK Havířov

38
11

Elseremo Brumov

38
12

Poruba

37
13

SK Kravaře

31
14

Jiskra Rýmařov

26
15

SK Hranice

26
16

Lázně Velké Losiny

24

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> TJ Jiskra Rýmařov – SK Spartak Hulín 0:2 ročník 2009/2010

TJ Jiskra Rýmařov – SK Spartak Hulín 0:2

25.10.2009 | 20:52:55 - 12. kolo divize „E“ a 13. celkově odehrané přivedlo Spartak na hřiště starého známého do Rýmařova. Naposledy zde náš celek hrál 1.10.2006 a domů si odvezl výhru 3:0 po brankách Kříže, Klesnila a Volka. Kdeže loňské sněhy jsou. Z tehdejších střelců se na hřišti objevil David Volek, který celých 90 minut bránil levou stranu místo vykartovaného Ondřeje Václavíčka. Svatopluka Kadlece ve středu zálohy nahradil Tomáš Kutňák, Ondra Sedlář operoval na levé záloze a útočné duo vytvořili Radim Darebníček s Tomášem Trnčákem.

Samotné utkání zahájil Spartak aktivně. Už ve 2. minutě zkoušel pozornost domácího brankáře Šuláka Jarda Laciga z přímého kopu. Střela byla ale slabá a nemohla nikoho zaskočit.

To o 3 minuty později měl domácí brankář o poznání více práce se střelou Tomáše Kutňáka, kterou byl nucen vyrazit. Aktivní hra borců v červených kompletech pokračovala i nadále.

Vše bylo korunováno v 16. minutě, kdy si na Lacigovu zblokovanou střelu naběhl Sedlář a míč uklidil do sítě 0:1.

I nadále na hřišti vládl náš celek. V 21. minutě zahrával Laciga roh, na něj si naskočil Číhal, hlavička šla však vedle branky. Ve 25. minutě zase po Lacigově potáhnutí střílel nad Barcuch.

32. minuta zdvihla přítomné fandy Spartaku ze sedadel. Agilní Mršťák potáhl míč po straně, centrem v pokutovém území našel Darebníčka s Trnčákem. Druhý jmenovaný svou střelou protáhl Šuláka, po všem zbyl jenom rohový kop. Z něj hlavičkoval opět Číhal vedle branky.

Horko bylo v domácím pokutovém území, ve kterém se obranných akcí účastnil i bývalý ligista ze Sigmy a mistr kazašské ligy Ivo Krajčovič, i ve 35. minutě po brilantním Barcuchově centru, na který si naskočil Sedlář. Bohužel hlavička šla vedle branky.

39. minuta přinesla první střelu na bránu v podání domácích. Jiřičného střelu ale Štěpán mohl do zámezí jenom kontrolovat pohledem. Odpovědí bylo ve 40. minutě uvolnění Mršťáka za šestnáctkou, střela však šla vedle.

Poločasové vedení 1:0 neodpovídalo převaze Spartaku a kvalitě jeho šancí.

Domácí udělali do druhé půle 2 změny. Než se však na hřišti obě strany pořádně rozkoukaly, přišla akce Spartaku. Sedlář našel Darebníčka, který zase v pokutovém území našel Mršťáka. Ten se profesorskou kličkou zbavil vyběhnutého Šuláka a uklidil míč do sítě 48. minuta stav 0:2.

Hráči Spartaku asi vyslyšeli rozhodné poločasové řeči svých fandů, kteří si byli jisti, že po případném druhém zásahu už bude rozhodnuto, a polevili. Od 55. minuty měli více ze hry právě domácí borci.

V 57. minutě se zastřeloval domácí kapitán Martinka, míč bez problémů likvidoval Štěpán. To v 68. minutě nebezpečně do našeho vápna pronikal Večeřa a jeho nedorozumění s Jahodou znamenalo konec akce u pozorného Štěpána.

Ošidný stav 0:2 vydržel i v 75. minutě, když se do pokutového území Spartaku řítil Večeřa. Tísněn Volkem vyslal střelu, kterou Štěpán vyrazil nohami.
Ještě jednou se na hřišti zablýsklo. A to v 76. minutě, když domácí zahrávali rohový kop. Z něj naši borci přešli Mršťákem do protiútoku. V pokutovém území náš útočící hráč hledal ještě lépe postavené hráče Darebníčka či Sedláře, kteří by zakončovali do prázdné branky. Bohužel finální přihrávku defenzíva domácích zblokovala.

Se závěrem zápasu přišli na hřiště i dvě tváře hostí. Za Radima Darebníčka naběhl na hřiště Michal Dunda. Pro Michala zápas v Rýmařově znamenal poslední letošní start v našem dresu. V úterý 27.10. ježatý blonďák jde na operaci, která jej vyřadí na nějakou dobu ze hry. V příštím týdnu Michala navíc čeká i další důležitá událost v osobní sféře. Přáním všech fandů a přátel tohoto hráče je, aby mu vše vyšlo dobře, a abychom tohoto spolehlivého a bojovného srdcaře spatřili v dresu našeho týmu co nejdříve.
Míšo, jsme všichni s Tebou, hodně štěstí, drž se!!!!!


Do konce utkání se na hřišti i za střelce druhé branky a novopečeného otce dcerky Alice Josefa Mršťáka objevil Aleš Tabara.

Spartak si vítězství v tomto zápase pohlídal. Vítězství 2:0 znamená jenom tu nejlepší pozvánku na další domácí utkání za týden proti Velkým Losinám.

Hodnocení trenéra: Na dvou místech jsme nastoupili se změnami, které byly vynuceny červenými kartami z minulého zápasu. Oba hráči bez problému zapadli do týmu a podpořili jeho herní projev. Dnes jsem rád za tři body, od počátku jsme diktovali tempo. Byli jsme aktivní a v první půli mne mrzelo, že jsme neproměnili naše brankové příležitosti, do 2. poločasu jsme mohli vstoupit daleko klidněji a s výraznějším vedením by třeba šlo už jen o dohrání zápasu. Naštěstí jsme ve 48. minutě přidali druhou branku. Poté jsme vyklidili naše pozice, ten stav to dovoloval, ale domácí jsme i tak k žádné větší šanci nepustili.

Rýmařov: Šulák – Krajčovič, Jiřičný, Martinka, Hapka – Pospíšil (46. Večeřa), Ondruška, Kocúr, Vincenec – Petřík (74. Kováč), Hloušek (46. Jahoda).
Spartak: Štěpán – Barcuch, Zlámal, Číhal, Volek – Sedlář, Kutňák, Laciga, Mršťák (89. Tabara)– Trnčák, Darebníček (79. Dunda).

 Sedlář, Mršťák

 Krajčovič, Jiřičný – Zlámal, Volek, Laciga, Trnčák

 240Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3469x, hodnocen 10x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016