divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Pohár >> SK Spartak Hulín - FC Morkovice 6:1 ročník 2006/2007

SK Spartak Hulín - FC Morkovice 6:1

22.7.2006 | 21:29:31 - Spartak vkročil do nové sezóny více než dobře. První utkání v nové sezóně, které mělo jakýsi závažnější charakter, odehráli naši chlapci proti celku FC Morkovice, celku, který v loňské sezóně skončil v divizi D na vynikajícím 4. místě a dokonce jim byla nabídnuta účast ve 3. lize – MSFL.

Vzhledem k rekonstrukci šaten v Hulíně jsme se uchýlili do azylu v sympatickém prostředí záhlinického areálu; utkání se hrálo za úmorného vedra.

Do utkání poslal domácí trenér Zapletal jedenáctku kompletně složenou z účastníků krajského přeboru, kteří odehráli v nezměněném složení celý zápas.

Hosté nastoupili do zápasu v bílých dresech, domácí v modrofialové kombinaci.

Utkání začalo, a i prvních deset až patnáct minut poté, ve vlažném tempu. Dalo by se říct, že aktivnější byli hosté. Jako první také zahrozili Žourkem, který se prosadil v pokutovém území, poslal ale míč vedle branky.

Spartak postupně převzal otěže zápasu a s chutí se zakousl do soupeře. Nejprve jsme se nenápadně dostali k pokutovému území, Kopuncova střela šla trošku mimo hřiště. Poté jsme nenápadně zahrozili střelou, kterou ale hostující brankář zlikvidoval.

Zanedlouho – v 31. minutě - však otevřel skóre Zdeněk Klesnil – po rozehrané standardní situaci hlavou poslal míč mimo dosah gólmana – 1:0.

Netrvalo dlouho a jásali jsme znovu. V 36. minutě míč po levé straně výborně povodil Jaromír Paciorek, probojoval se s ním do výhodné střelecké pozice za šestnáctku, kde již na něj čekal Svatopluk Kadlec, jeho střela sice šla mimo branku, bokem jej však tečoval hostující hráč a míč tak překvapivě skončil v brance – 2:0. S tímto stavem se šlo do kabin.

Do druhé půle nastoupili aktivněji hosté, zpočátku i zahrozili. V jejich řadách však nebyl hráč, kterého má naopak Spartak.. Jaromír Paciorek se v 52. minutě ujal míče a krásnou lobovanou střelou zpoza šestnáctky přehodil gólmana hostí potřetí v utkání – 3:0.

I to však bylo málo. Hráči tušili, že do morkovické brány se toho vejde ještě více, a tak pokračovali ve svém výkonu nadále. Ke slovu se opět dostal Paciorek, který v 64. minutě z prostoru penalty zvýšil po centru hlavou na 4:0.

Po uplynutí další části hry, ve které se morkovičtí na polovině Spartaku moc neprosadili, dovršil čistý hattrick Paciorek, v 69. minutě tentokráte střelou zpoza šestnáctky. 5:0

Čestný úspěch hostům byl dopřán ze značky pokutového kopu v 75. minutě – 5:1 - Černý.

Těsně před koncem se náš tým radoval pošesté po rohovém kopu. Míč poskakoval v brankovišti, až jej za čáru doťukl Jedelský a stanovil tak konečnou podobu výsledku utkání - 6:1, rozhodčí vzápětí odpískal konec utkání, bez jakéhokoliv nastavení. Už v průběhu utkání bylo možno zaslechnout poznámku pomezního, že výsledek je ještě milosrdný.

Spartak v utkání jasně dominoval, když vyřadil morkovické rozdílem třídy, možná i dvou. Za odměnu čeká naše hráče utkání přesně za týden – 29.7.2006, v 17:00 - proti týmu z Fulneku, nováčka MSFL.

Hodnocení trenéra:
Z průběhem dnešního jsem spokojen, protože hráči splnili téměř vše co jsme si řekli po taktické stránce a navíc se dokázali prosadit v koncovce.
Musím uznat,že utkání se hrálo za velmi náročných podmínek a o to více si cením toho, že jsme se po celou doby zápasu snažili o aktivní způsob hry jak v ofenzivní , tak defenzivní části utkání.
V žádném případě nelze dnešní výsledek přeceňovat, ale podle reakcí hráčů bylo patrné, že je dnešní utkání bavilo. Pro mne bude rozhodující aby stejný pocit po dobře odvedené práci byl i po mistrovských zápasech, tento výsledek možná pomůže jen v tom, že všichni v našem kolektivu pochopí jakým směrem chci ,abychom naši spolupráci vedli.

Vogl - Nevřala, Jedelský, Zlámal, Bejtkovský - Darebníček, Grigar, Kadlec, Kopunec - Paciorek, Klesnil

 Klesnil, Kadlec, Paciorek 3x, Jedelský - Černý

 Grigar, ZlámalOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4325x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016