krajský přebor KFS Zlín 2005/06

SK Spartak Hulín

68

Kroměříž B  

60

Kateřinice  

57

Vik.Otrokovice  

57

Provodov  

55

FC Vsetín  

48

Holešov  

44

Luhačovice  

42

Hluk    

39
10 

Uh.Brod  

38
11 

Chropyně

37
12 

1.Valašský FC

36
13 

Dol.Němčí  

29
14 

Hradčovice  

26
15 

O.N.Ves  

23
16 

Val.Meziříčí  

14

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín - TJ Dolní Němčí 3:2 (0:1) ročník 2005/2006

SK Spartak Hulín - TJ Dolní Němčí 3:2 (0:1)

17.6.2006 | 20:39:33 - Krásné letní počasí doprovázelo poslední utkání Spartaku v krajském přeboru, které se hrálo netradičně už ve 14 hodin. Celek Dolního Němčí měl být původně jenom třešničkou na dortu, nicméně se však ještě pokusil zavzdorovat a dokonce připravit Spartak o 3 body. Naštěstí se tak nestalo.

Do utkání nastoupili hosté v bílých dresech a černých trenýrkách, Spartak v červenomodré kombinaci. Do utkání nenaskočil nemocný Jaromír Paciorek, a tak se na lavičku posadil dorostenec Martin Jurášek.

První poločas odehráli naši hráči ve vlažném tempu. Co se týče brankových příležitostí, osmělili se jako první, jejich zakončení však nebylo přesné, a tak stav byl pořád 0:0. Hosté se však též osmělovali a dokázali se prosadit v našem pokutovém území. Vždy však naše obrana společně s Voglem problémy zažehnala.

Ne tak po akci, kdy byl hráč hostí zfaulován v pokutovém území a proti naší brance byla nařízena penalta. Její provedení bylo s dávkou štěstí, protože míč se za brankovou čáru odrazil od tyče, kterou hráč trefil. 0:1

Do druhé půle vystřídal Klesnila Csomor a sestava se přeskládala - příchozí hráč se postavil do obrany, Bejtkovský do zálohy a v útoku se tak proháněl společně s Kopuncem Darebníček.

Po několika minutách hry zahrozili vážně naši hráči - Bejtkovský utekl po pravé straně, naservíroval míč do pokutového území, střela však šla nad.

V průběhu druhé půle jsme často byli svědky, že míč končil po našich střelách vedle tyče. Chvíle na vyrovnání přišla při rozehrátí rohového kopu, kdy si Odstrčilík naběhl na Grigarem rozehraný míč a hlavičkou jej umístil do branky 1:1.

O několik okamžiků později pak Grigar vběhl do pokutového území, přihrávkou našel volného Darebníčka a ten pohodlně uklidil do sítě, protože gólman hostí byl vyběhnutý proti prvně jmenovanému - 2:1.

Gólu se nakonec dočkal i Grigar samotný, který chytrým lobem přehodil vyběhnutého brankáře - 3:1.

Na hřiště se v utkání podívali ještě Martin Jurášek za Svatopluka Kadlece a náhradní gólman Michal Gajdoš za Zdeňka Odstrčilíka.

Druhého gólového úspěchu se dočkali i hosté, kteří před koncem snížili na konečných 2:3 z jejich pohledu po krásné dalekonosné střele. Rozhodčí pak zápas už dlouho nenatahovali a po nastavených dvou minutách se mohli hráči začít věnovat oslavám postupu.

Komentáře k fotografiím:

1. Kapitán mužstva Radek Grigar přebírá pohár pro vítěze přeboru zlínského KFS z rukou předsedy STK Jaroslava Valenty.
2. Společné foto s pohárem - hráči evidentně už myslí na bujaré veselí, které vypukne za pár okamžiků.3. Jestliže chceme slavit, musí se pohár naplnit pitím...
4. Jako první si symbolicky lokl Jaromír Paciorek.
5. Napít se musí i trenér Lubomír Ditrich....
6. Taktéž asistent trenéra František Lašák...
7. Sekretář Josef Pěnčík si také dopřál...
8. Bublinky si užívají David Jedelský s Michalem Gajdošem....
9. Svatopluk Kadlec už vidí na dno....
10. Týmové foto mužů SK Spartak Hulín - vítěze krajského přeboru Zlínského KFS.
11. Totéž, jenom se prohodili Jiří Kopunec s Jaromírem Paciorkem, kterýžto se v náručí pyšní se svým potomkem :-)

Vogl - Odstrčilík (Gajdoš), Jedelský, Zlámal, Bejtkovský - Darebníček, Grigar, Kadlec (Jurášek), Mršťák - Kopunec, Klesnil (Csomor)

 Odstrčilík, Darebníček, Grigar

 ZlámalOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4433x, hodnocen 1x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016