okresní přebor A starší 2007/08

1

SK Spartak Hulín

32
2

Mrlínek

31
3

Žálkovice

23
4

Rusava

18
5

Rymice

10
6

Chvalčov

6
7

Rajnochovice

3


Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Žáci >> Źáci SK Spartak Hulín jsou přeborníky okresu ročník 2007/2008

Źáci SK Spartak Hulín jsou přeborníky okresu

8.6.2008 | 20:58:45 - SK Spartak Hulín - TJ Těšnovice 4:0 (2:0) Odvetný finalový zápas o titul žákovského přeborníka okresu Kroměříž začal v neděli za prudkého deště ,který trval praktický celý zapas a až těsně před koncem se na nové okresní přeborníky a jejich finalové soupeře z Těšnovic usmálo sluníčko.

Tyto nepříjemné klimatické podmínky však ani jednomu ze soupeřů nevadily a od prvního hvizdu rozhodčího Vybírala byl k vidění velmi slušný žákovský fotbal.

Domácí chlapci chtěli co nejrychleji smazat jednogólový náskok svého soupeře z minulé neděle a to se jim také povedlo.Od počátku praktikovali hru,kterou v týdnu na soupeře Těšnovic nacvičovali.

Nátlakovou hru s důrazným napadáním soupeřových obránců s cílem znesnadnit jim rozehrávku,útoky táhnout přes krajní záložníky a v útoku maximálně využívat rychlonohého Paťu Poláka a důrazného Jirku Štaubera.

Střelbu za střední vzdálenosti měl obstarávat kanonýr Radek Jakvid, který se tentokrát přesunul do středu záložní řady a odtud po celé utkání svým důrazem a rychlostí zaměstnávat zadáky Těšnovic.

Plán vstřelit rychlou úvodní branku vyšel dokonale.Už v desáté minutě to byl právě Jakvid,který otevřel skóre.

Obrana Těšnovic místy nevěděla, kde jim hlava stojí a tak není divu že dostala po chvíli i druhou branku.

Svou fotbalovost prokázal Polák, obtočil se kolem stopera a spřehledem zvýšil na 2:0.

V takovém tempu se však nedá odehrát celý poločas,domácí trochu zvolnili, ale hosté toho nedokázali využít a přes jistou obranu Hulína, v níž dominovali předevšík Soukup a Dutkevič, se do blízkosti Mimránkovy branky vůbec nedokázali dostat.

Také druhý poločas se odehrával v režii Hulína,jehož hráči si s přehledem hlídali skóre a celou druhou půli dokázali až na malé výjímky odehrát na půli soupeře.

V poslední čtvrthodince se na hřiště dostali i Zdenek Mlčák a Roman Ježák a byli to právě tito hráči, kteří dali skóre konečnou podobu 4:0.

Po zápase předal zástupce OFS Kroměříž hulínským chlapcům pohár a medaile pro vítěze.

Lubomír Lanča

Mimránek - Jakub Miklík, Müller, Soukup, Dutkevič - Karamon, Jakvid, Hejník - Čierný - Polák, Štauber. Střídali: Urban, Ježák, Mlčák, Černý, Škrabal

 Jakvid, Polák, Mlčák, Ježák

 50Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4741x, hodnocen 10x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016