divize "D" 2007/08

1

FK Apos Blansko

62
2

Žďár nad Sázavou

59
3

SK Spartak Hulín

54
4

SK Líšeň

49
5

Velké Meziříčí

47
6

Sokol Protivanov

46
7

Sokol Konice

44
8

Vik. Otrokovice

41
9

Rostex Vyškov

39
10

HFK Třebíč

38
11

Framoz Rousínov

38
12

Rájec-Jestřebí

35
13

Nobica Boskovice

34
14

ČAFC Židenice

33
15

Havlíčkův Brod

25
16

Cukrovar Hrušovany

22

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – SK Rostex Vyškov 0:2 ročník 2007/2008

SK Spartak Hulín – SK Rostex Vyškov 0:2

10.5.2008 | 19:30:22 - A pak, že se nelze vrátit v čase! V Hulíně se v sobotním odpoledni vrátil čas o 14 dní zpět a diváci měli možnost sledovat reprízu utkání s Boskovicemi. Rozdíl byl jeden – tentokráte se u nás představil celek z Vyškova. S ním jsme v letošní sezóně sehráli 3 zápasy, nu a máme tři různé výsledky….

Do utkání naskočila stejná sestava jako ve čtvrtek proti Rousínovu. Hosté si v utkání procvičili dvě věci – pozornou a perfektní defenzívu a brejky.

Zápas se hrál v neustálé převaze Spartaku. Do 10. minuty jsme mohli vidět několik našich střel nad branku a vedle branky, centr těsně odkopnutý před nabíhajícím Liškou a hlavičku nabíhajícího Kříže vedle branky.

Ve 24. minutě zakončoval bez efektu Liška, o minutu později Huťka alespoň na roh. V 28. minutě se projevili hosté po hlavičce Ličky, když předtím vybojoval centr Pánek po bitvě o každý centimetr u rohového praporku.

Ve 30. minutě fauloval před šestnáctkou Dvořáček a k přímému kopu se postavil Hodinář, který v podzimním duelu vstřelil z této standardky gól. Tentokrát však nepřestřelil zeď.

Na druhé straně Volek našel Huťku na hranici šestnáctky, ten se s míčem zamotal a akci zakončoval Odstrčilík střelou vysoko nad branku.

Stav 0:0 vydržel do půle. Po ní došlo ke střídání, Lišku nahradil Mršťák, Volka Panáček.

Úvod druhé půle se nesl v aktivitě hostí. Bez kloudnější akce utkání dospělo do 53. minutě, kdy Hanus přízemní střelou vyzkoušel Kupku.

Postupně se opět hra přenesla na půlku Vyškova. V 58. minutě Panáček vybojoval míč, následovalo několik našich přihrávek, centr na Mršťáka, vrácení znovu do ohně, míč na šestnáctku, tam operoval Panáček a jeho střela skončila těsně nad Kollárovou brankou.

V 62. minutě hosté vyškolili domácí nedůslednost v obraně. Nejprve Lička potáhl do pokutového území, odcentroval po zemi, míč nebyl nikdo schopný uklidit, až si naběhl Hanus a postaral se o to sám, když k tomu tedy byla příležitost. 0:1

Skvělá reminiscence na Boskovice. Rozestavení se změnilo na 3-4-3, Zlámal do útoku. Ten také v 67. minutě střílel, ale Kollár bez problémů zlikvidoval. V 70. minutě jsme získali roh po střeele Dvořáčka, následovaly dva za sebou a po tom druhém hlavička Huťky se kterou Kollár rozhodně neměl problém.

Další náš roh v 78. minutě už znamenal branku. Hosté přešli do protiútoku Ličkou, ten v otevřené obraně měl vlastně jediného protivníka – gólmana Kupku. První střelu náš brankář vyrazil, odražený míč ale Lička uklidil do sítě. 0:2

Své galapředstavení hostující hráč ukončil v 80. minutě střelou těsně nad pravý Kupkův vinkl.

Vida, na počátku utkání od plic právě Martin Lička slovníkem dlaždiče ze čtvrté cenové ohodnotil resp. vyjádřil své lehké rozčarování z hulínské umělé trávy, a vida, jak se mu na ní během zápasu dařilo. Možná ve skutečnosti šlo v tomto verbálním projevu o zaklínadlo a okultní rituál. Asi proto tato slova z hřišť často slýcháváme….. Konec černého humoru.

Z naší strany v 88. minutě ještě Huťka hlavičkoval do země a Kollár s tím samozřejmě nemohl mít problémy.

Tlak a herní převaha Spartaku byla v tomto utkání k ničemu. Hosté pozorně bránili, vždycky se před nějakou finální přihrávkou objevila někde nějaká noha hostujícího hráče, případně vysoký brankář Kollár nebyl na žádný balón krátký.

Stejně jako Boskovice i Vyškov odečetl od možného bodového zisku Spartaku tři bodíky, který tak přítomným příznivcům Sparty udělal dvojnásobnou sobotní „radost“.

Hodnocení trenéra: Hodnoceni tohoto utkání může být stejné jako utkání s Boskovicemi. Po pokutové území soupeře máme převahu, ale velký problém už je s přípravou finální fáze a ještě větší problém se samotnou koncovkou. Potom stačí soupeři povedená nějaká brejková situace a bohužel takto ztrácíme zcela zbytečně body. Tím, že obě mužstva hrála před dvěma dny mistrovské utkání, tak se nedal očekávat nějaký tempofotbal, ale nás spousta sil stojí vybojování lehce odevzdaných míčů při jednoduchých přihrávkách. Momentálně jsme v situaci kdy náš herní projev ovlivńuje nervozita, nepřesnost. Klukům nemůžu upřít v průběhu tréninkového procesu snahu, ale v zápase nám chybí klid v přesné rozehrávce, rozvaha při zakončení a možná i trochu toho štěstí v koncovce.

Spartak: Kupka – Dunda, Zlámal, Máčala, Odstrčilík – Liška (46. Mršťák), Stržínek (78. Kadlec), Dvořáček, Kříž – Volek (46. Panáček), Huťka.
Vyškov: Kollár L. – Navrátil, Fober, Hodinář, Kollár M. – Lang, Tilšer (88. Pataki), Pánek, Hanus – Vlček (90. Hladký), Lička.

 Hanus, Lička

 Kříž – Kollár M., Lang

 150Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4061x, hodnocen 8x, průměrná známka: 1.50

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016