divize "D" 2007/08

1

FK Apos Blansko

62
2

Žďár nad Sázavou

59
3

SK Spartak Hulín

54
4

SK Líšeň

49
5

Velké Meziříčí

47
6

Sokol Protivanov

46
7

Sokol Konice

44
8

Vik. Otrokovice

41
9

Rostex Vyškov

39
10

HFK Třebíč

38
11

Framoz Rousínov

38
12

Rájec-Jestřebí

35
13

Nobica Boskovice

34
14

ČAFC Židenice

33
15

Havlíčkův Brod

25
16

Cukrovar Hrušovany

22

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> HFK Třebíč - SK Spartak Hulín 0:1 ročník 2007/2008

HFK Třebíč - SK Spartak Hulín 0:1

4.5.2008 | 12:33:11 - Nedělní dopoledne přivedlo fotbalisty Spartaku na Horácký fotbalový stadion do Třebíče. Po domácí prohře s Boskovicemi už bylo potřeba pořádně zabodovat, pokud možno naplno. A v cestě nám stál soupeř, se kterým se drží série vítězství. V sezóně 2003-04 Spartak v Třebíči vyhrál 2:1.

Oproti sestavě s Boskovicemi udělal trenér 2 změny, do obrany postavil Zdeňka Odstrčilíka a na pravé straně zálohy celý zápas operoval Tomáš Liška.

Spartak začal, jak jsme byli zvyklí, aktivně. Už ve třetí minutě se nadějně probíjel po straně Dvořáček, jeho centr domácí odvrátili na roh a z rohu hlavičkoval Huťka vedle.

V 5. minutě chybou v rozehrávce se dostal k zakončení Koníř, ale jeho slabou střelu Kupka bez problémů zlikvidoval.

V 10. minutě přišla, jak se později ukázalo, jediná gólová akce utkání. Vše začalo autovým vhazováním Lišky, k míči se dostal Paciorek, našel Dvořáčka, ten narazil do uličky Stržínkovi, náš hráč se dostal před Beera a uklidil do branky 0:1

Rychlé vedení jakoby nabudilo Spartak a od té doby jsme sledovali festival neproměněných hulínských akcí. Nejprve v 18. minutě před nebezpečně zabíhajícím Durdou hasil Máčala.

Pak ve 22. minutě potáhl Dunda, našel Paciorka, od něj šel míč k Liškovi, dále putoval k Huťkovi a jeho střelu Beer vyrazil.

Ve 23. minutě následoval Dvořáčkem zahraný roh, domácí odvrátili, míč se vrátil opět k Dvořáčkovi, putoval centr do pokutového území, zde přišla naše hlavička, míč skončil na tyči, putoval po čáře a domácí vší silou zabránili našim dorazit do branky.

Ve 28. minutě Smažil před šestnáctkou našel Křivánka, ten postupoval sám na Kupku a zakončil, brankář střelu vyrazil. Na druhé straně ve 30. minutě hlavičkoval Huťka, Beer zlikvidoval.

Ve 37. minutě potáhl míč Dvořáček, přišel centr do pokutového území, kde se ke střele dostal Paciorek, byla ale zblokovaná. Poté ve 41. minutě se dostal k zakončení Liška, Beer opět domácí zachránil.

Druhá půle byla více v režii domácích. V 55. minutě se Dunda dral dopředu, ale dostal se už z úhlu. O tři minuty Volek vybojoval míč, posunul na Huťku, který zakončil, Beer se opět vytáhl.

V 65. minutě zahrávali domácí Durajkou roh, míč doplachtil k Václavkovi, který se dostal k zakončení, jeho úmysl ale Kupka vystihl a skóre se neměnilo. V 67. minutě vybojoval vepředu Volek míč pro Huťku, od něj se míč dostal ke Křížovi, střela skončila u Beera.

V 77. minutě se vytáhl opět Kupka po střele domácích. Ti už v podstatě měli míč častěji na kopačkách a tlačili naše před pokutové území, pozorná defenzíva řešila zavánějící akce jednoduše.

Na druhé straně v 78. se hulínští drali dopředu po brejku, který vedl důrazný Bejtkovský, akci zakončil Huťka.

V 79. minutě pak z přímáku z 25ti metrů pozornost Kupky vyzkoušel Durda, náš brankář se ale nenechal překvapit a míč lapil.

S koncem utkání se domácí tlačili více a více dopředu a defenzivní činnost týmu jela na plné obrátky. V 92. minutě dokonce po útoku domácích a hlavičce Rygla do Kupkova protipohybu už míč putoval do branky, z čáry jej ale naši vykopli. O touze domácích získat bod svědčí i to, že na závěrečný roh Třebíče šel před bránu i gólman Beer.

Výsledek 0:1 zůstal, Spartak jej ubránil a připsal si veledůležité 3 body, což je snad pro hulínské diváky nejlepší pozvánkou pro duo domácích utkání v příštím týdnu, kdy se nejprve Spartak 8.5. utká s Rousínovem, v sobotu 10.5. pak s Vyškovem. Oboje začátek 16:30.

Hodnocení trenéra: Za dnešní vítězství jsem nesmírně rád také za hráče, protože i během toho týdenního tréninkového procesu bylo vidět, jak moc je ty poslední nezdary trápí a jak chtějí tento stav změnit. První poločas jsme sehráli velmi kvalitně i z hlediska herního projevu a mimo branky Stržínka jsme se dostali ještě do několika velmi slibných šancí. Druhou půli už měli míč více na kopačkách domácí hráči, ale my tentokrát velmi pozornou hrou vzadu jsme se snažili držet jejich hru co nejdál od naší brány. Pokud se do nějaké šance dostali, tak nás podržel Petr Kupka v bráně.
S vítězstvím jsem nadmíru spokojený, cením si maximálního bodového zisku i přístupu svých hráčů a musím ocenit ve druhém poločase hru soupeře, který předvedl svoji kvalitu.

HFK: Beer – Flekal, Kopeček, Vejmelka, Václavek – Smažil, Linhart (83. Rygl), Koníř, Křivánek – Durda, Durajka (66. Řezáč).
Spartak: Kupka – Dunda, Máčala, Zlámal, Odstrčilík (84. Nevřala) – Liška, Stržínek, Dvořáček, Kříž (76. Bejtkovský)– Paciorek (39. Volek), Huťka.

 Stržínek

 Beer, Václavek, Linhart – Kupka, Liška, Stržínek, Kříž

 130Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3449x, hodnocen 7x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016