divize "D" 2007/08

1

FK Apos Blansko

62
2

Žďár nad Sázavou

59
3

SK Spartak Hulín

54
4

SK Líšeň

49
5

Velké Meziříčí

47
6

Sokol Protivanov

46
7

Sokol Konice

44
8

Vik. Otrokovice

41
9

Rostex Vyškov

39
10

HFK Třebíč

38
11

Framoz Rousínov

38
12

Rájec-Jestřebí

35
13

Nobica Boskovice

34
14

ČAFC Židenice

33
15

Havlíčkův Brod

25
16

Cukrovar Hrušovany

22

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – ČAFC Židenice 2:1 ročník 2007/2008

SK Spartak Hulín – ČAFC Židenice 2:1

12.4.2008 | 18:34:42 - Vydřené vítězství nad předposledním týmem tabulky. Hosté před jarem posílili a vedou si na své postavení slušně, neboť v dosavadních zápasech prozatím vždy získali nějaký ten bodík. Už na podzim v Brně šlo o nervózní utkání, co však čekalo diváky teď, to se s tím asi nedá srovnat.


Obrazová reportáž z utkání na TV i-Spartak


Zranění z Blanska obléklo do civilu Kadlece, naopak se do týmu vrátil Kříž. Utkání zahájila sestava, která končila v minulém zápase.

Úvod zápasu patřil Spartaku. Už ve 4. minutě vysunul kolmicí Stržínek Paciorka, ten ale poslal míč po zemi vedle branky. V následujících okamžicích náš hráč pak 2x svými pokusy nedal brankáři Novotnému pokoj.

V 10. minutě přišla naše ztráta míče na polovině a na Kupku postupovali samotní žideničtí. Brankář však srdnatě vyběhl a akci zlikvidoval.

Ve 12. minutě odcentroval Mršťák, hosté odvrátili, míč zachytil Dunda až se ke střele dostal Stržínek, jeho střelu obrana tečovala. Z rohu hlavičkoval Máčala nad.

Ve 14. minutě přišel na hranici šestnáctky faul na Huťku. K přímáku se postavil Dvořáček a standardku zakončil úspěšně. 1:0.

Hosty to však nezlomilo. V 18. minutě Látal posunul v pokutovém území na Lajcmana, ten střílel z voleje, ale Kupka míč vyrazil. Hned poté potáhl míč Fous, přišel centr, na který naše obrana nedosáhla a nabíhající Kadeřábek střílel vedle.

Pak opět přišly chvíle Spartaku. Mršťák centrem našel Paciorka, ten ale přehodil bránu. Ve 21. minutě Dunda vykoupal Březinu, našel Huťku, jeho střelu z otočky srazila obrana k nohám Paciorka a ten… přehodil znovu branku.

Prakticky ihned na druhé straně po zemi centroval před brankou Kupky Látal na Kadeřábka, míč odvrátil na roh Dunda. Pak se opět ukázal Paciorek, a to střelou ve 28. minutě, Novotný ji ale vyrazil.

Poté se svižné tempo se šancemi na obou stranách vytratilo, až v 41. minutě našel centrem Mršťák hlavu Paciorka, jeho hlavičku židenický brankář vyrazil. Ve 45. minutě utekl Kadeřábek, jeho přihrávka na volného Fouse hráče zahnala trochu z úhlu, míč se vrátil na šestnáctku a nabíhající Jirkovský jej poslal nad.

Druhá půle začala beze změn v sestavách a než se diváci vrátili z občerstvení, bylo srovnáno. Hosté podnikli brejk, přišla správně načasovaná přihrávka na kapitána Kadeřábka a ten už srovnal a na oslavu své trefy předvedl několik salt s vruty. 49. minuta 1:1

Začalo drama. Poločas teprve byl v začátcích, a tak nic nebylo ztraceno. Hned vzápětí, v 51. minutě, se dostal před gólmana Huťka. Tváří v tvář se jej pokusil přelobovat, Novotný vytlačil prsty míč nad bránu.

Hosté cítili svou šanci a chtěli z Hulína odvézt co nejvíce, v 53. minutě to opět před naší brankou zavánělo, skluzem hasil situaci Dunda, který zlikvidoval finální přihrávku Kadeřábka.
V 60. minutě potáhl po straně Paciorek, jeho centr ale v pokutovém území nenašel adresáta. Pár minut nato zahrával Stržínek roh a Kříž hlavičkoval nad. Stejný hráč se objevil ve vyložené šanci po přihrávce od Huťky v 73. minutě. Zbytečně uspěchal střelu svou levačkou a z voleje pozdravil ragbyovou branku.

Na druhé straně hodně nebezpečně vypadala tečovaná střela Jiříkovského po rohu.

Štěstěnu v 75. minutě vyzkoušel Kříž, když jí dal podnět vyjádřit se ohledně sympatií k našim barvám a padáčkem na zadní tyč vyzkoušel pozornost Novotného v hostující brance. Nám to nevyšlo.

Pak ale v 80. minutě přišel roh Dvořáčka a Huťka hlavičkou rozvlnil síť. 2:1

Důležitý okamžik. Hosté cítili celý poločas svou šanci a tento gól jich na chvíli rozhodil velice viditelně, což bylo vidět, když se na hřišti zajiskřilo, přišly nějaké trochu ostřejší fauly, strkanice, hádky s diváky….. Nakonec se srovnali a šli dále do útoku, naše obrana s heslem „účel světí prostředky“ odvracela akce jak to šlo a na jistotu. V 82. minutě opět poslal míč pánubohu do oken Kříž a napodobil jej Dvořáček.

V 90. minutě nebezpečně kličkoval Mareš, aby na straně druhé se před Novotného dostal sám Kříž, ale svou bombu opět uspěchal a brankář hostí vyrazil. Ihned poté rozhodčí ukončil zápas a tři body jsou u nás.

Spartak: Kupka – Dunda, Zlámal, Máčala, Nevřala – Mršťák (90. Bejtkovský), Stržínek, Dvořáček, Volek (64. Kříž)– Huťka, Paciorek (83. Liška).
ČAFC: Novotný - Březina, Matušík, Stopka, Nápravník - Lajcman, Jiříkovský, Koráb, Kadeřábek – Látal (58. Mareš), Fous (72. Czucz).

 Dvořáček, Huťka – Kadeřábek

 Dunda, Gajdoš – Stopka, Lajcman, Czucz

 220Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3848x, hodnocen 12x, průměrná známka: 1.17

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016