divize "D" 2007/08

1

FK Apos Blansko

62
2

Žďár nad Sázavou

59
3

SK Spartak Hulín

54
4

SK Líšeň

49
5

Velké Meziříčí

47
6

Sokol Protivanov

46
7

Sokol Konice

44
8

Vik. Otrokovice

41
9

Rostex Vyškov

39
10

HFK Třebíč

38
11

Framoz Rousínov

38
12

Rájec-Jestřebí

35
13

Nobica Boskovice

34
14

ČAFC Židenice

33
15

Havlíčkův Brod

25
16

Cukrovar Hrušovany

22

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:1 ročník 2007/2008

SK Spartak Hulín – FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:1

29.3.2008 | 18:12:33 - První jarní domácí utkání přivedlo na umělý pažit celek z Vysočiny ze Žďáru. Podzimní zápas, hraný v srpnovou neděli, skončil výsledkem 1:1 a byl tehdy soubojem o první místo v tabulce. Ani dneska nešlo o málo. Spartak visel s bodovým odstupem za Blanskem, Ždár skromně vyhlásil cíl na jaro udržení se čtvrtého místa.


Obrazová reportáž z utkání na TV i-Spartak


Na fotbal vyšlo příjemné počasí, a to ocenila slušná fotbalová návštěva. Do sestavy se vrátil po zranění Jaromír Paciorek, disciplinární komise do zápasu nepustila Josefa Mršťáka po jeho karetním prohřešku z utkání s Rájcem. Na hostech hned na hřišti upoutala přítomnost několika snad dvoumetrových pořízků.

Týmy se oťukávaly do 11. minuty, kdy se osmělil se střelou Spartak. Odcentroval Máčala, míč zpracoval Kříž, ale nepříliš ideálně vystřelil, brankář Pospíchal neměl příliš problémů.

O dvě minuty pak přišel centr znovu na Kříže, ten hlavou míč sklepl na zem, tím nabil Paciorkovi a jeho bombu dlouhou rukou bravurně hostující golman vyrazil.

Když to nevyšlo našemu kanonýrovi takto, postaral se o gólový zápis sám. Ve 20 minutě prošel pokutovým územím a uklidil míč do sítě 1:0.

Vstřelená branka jakoby uklidnila naše hráče a moc toho na hřišti k vidění nebylo. V 28. minutě se propagační střelou představil Pospíchalovi Stržínek, na případnou dorážku si nabíhal Dunda.

Hosté vystrkovali růžky. Po diskutabilním faulu Máčaly skoro na brankové čáře hosté zahrávali zkrácený roh, ten ale naši odvrátili.

Na druhé straně odcentroval Kadlec, našel Huťkovu hlavu, míč směřoval k tyči, ale i tentokrát Pospíchal míč za sebe nepustil.

Ve 35. minutě přišel roh hostí. Rozehrál jej Otoupalík, v první fázi naši míč odvrátili, za šestnáctkou na straně se k němu dostal znovu Otoupalík a poslal pravděpodobně centr na zadní tyč Kupkovy brány. Míč však zapadl do vinklu a bylo srovnáno. Střele se dalo jen uznale zatleskat 1:1.

To bylo z fotbalových věcí v první půli všechno.

Druhá půle se s výjimkami odehrála na straně hostí. V 50. minutě pokoušel štěstí z dálky Máčala, míč ale skončil vedle branky. V 54. minutě ve středu vybojoval balón Kadlec, posunul Paciorkovi, ten do uličky Huťkovi, Pospíchal byl ale pohotový, zmenšil úhel a střelu zlikvidoval.

Postupem času se více prohlubovala bojovná snaha našich vstřelit rozdílový gól oproti urputné snaze hostí opačného charakteru. Ti spoléhali především na ze hry vyplynuvší brejky, jako tomu bylo v 73. minutě, kdy výbornou střelou Zedníček rozčísl poklidnou atmosféru kolem Kupkovy branky. Náš brankář se po míči natahoval, balón skončil ale v zámezí.

V 85. minutě zahrával Spartak Dvořáčkem přímý kop, který skončil vedle tyče branky hostí.

Domácí se do konce zápasu pokoušeli ten gól nějakým způsobem dotlačit za brankovou čáru, hustá obrana v šestnáctce jim však dělala problémy a ke změně skóre již nedošlo.

Soupeři se rozešli s remízou 1:1. Při prohře Blanska v Rousínově to srovnává čelo tabulky na 40 bodů, v závěsu čeká Velké Meziříčí a právě Žďár.

Hodnocení trenéra: Po dvou remízách z venkovních zápasů jsme chtěli tento duel herně a hlavně výsledkově zvládnout. Věděli jsme, že hosté budou nepříjemný soupeř už z důvodu výškových dispozic většiny svých hráčů. Zápas potvrdil, že největší nebezpečí může hrozit ze standardních situací, ale v této obranné činnosti jsme byli pozorní.
Po většinu utkání jsme měli více ze hry a škoda jen, že jsme se nedokázali dostávat více do zakončení a to i přesto, že hostující obrana pracovala velmi spolehlivě. I přes ztrátu z domácího prostředí patří mým hráčům uznání, protože přes zdravotní koplikace,které nás v úvodu jarní části sezony provází, má náš herní projev vzestupnou tendenci.

Spartak: Kupka – Dunda, Máčala, Zlámal, Nevřala – Kříž, Kadlec, Stržínek, Dvořáček – Paciorek, Huťka.
Žďár: Pospíchal – Odehnal (55. Mašek), Otoupalík, Zich, Šindelka – Řeháček, Bureš, Horák, Zedníček (90. Filippi) – Karásek (65. Bojda), Smetana.

 Paciorek - Otoupalík

 Zlámal, Huťka – Šindelka, Zich

 220Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4093x, hodnocen 11x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016