divize "D" 2007/08

1

FK Apos Blansko

62
2

Žďár nad Sázavou

59
3

SK Spartak Hulín

54
4

SK Líšeň

49
5

Velké Meziříčí

47
6

Sokol Protivanov

46
7

Sokol Konice

44
8

Vik. Otrokovice

41
9

Rostex Vyškov

39
10

HFK Třebíč

38
11

Framoz Rousínov

38
12

Rájec-Jestřebí

35
13

Nobica Boskovice

34
14

ČAFC Židenice

33
15

Havlíčkův Brod

25
16

Cukrovar Hrušovany

22

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> FC Slovan Havlíčkův Brod – SK Spartak Hulín 0:3 ročník 2007/2008

FC Slovan Havlíčkův Brod – SK Spartak Hulín 0:3

3.11.2007 | 21:23:08 - Dalekou cestu na Vysočinu absolvovali muži Spartaku v období, které dává trávníkům pořádně zabrat. V Havlíčkově Brodě je kromě příjemných lidí pak přivítal hodně těžký terén. Dle slov domácích se nejvíce z našeho týmu těšili na Jaromíra Paciorka, ten ale vinou zranění zůstal doma.

Trenér Zapletal tak udělal v sestavě několik změn. Do útoku místo zraněného kanonýra putoval David Volek, v obraně si zdatně vedl Zdeněk Odstrčilík, na pravé záloze motal hlavy domácím hráčům štírek Marek Bejtkovský. V sestavě domácích mohli znalci objevit Michala Mareše – futsalistu místního klubu, který společně se svým bratrem Romanem působili v profesionální ruské lize.

Celé utkání se hrálo pod taktovkou Spartaku. V prvních okamžicích zápasu prošel k pokutovému území Mršťák. V 8. minutě přinesl Volkův důraz míč pro Mršťáka, od něj pak putovala přihrávka zpět na Volka, ten ještě stihl od brankové čáry odcentrovat před branku. Po letícím míči se marně natahoval domácí brankář Adamec, před prázdnou brankou už ale nebyl nikdo, kdo by dorazil. Hned vzápětí se k odvrácenému míči dostali opět naši, centr putoval před branku, kde se zkoušel hlavičkou prosadit Bejtkovský.

Na druhé straně prošel centr domácích na volného Lišku, ten hlavičkoval do rukou Kupky.

To ale bylo opět na nějakou dobu od domácích všechno. Ve 12. minutě zabojoval Huťka, v pádu vystřelil, překonal gólmana, toho ale ještě v brance zastoupila obrana a míč vykopla. V 15. minutě Dvořáček našel volného Mršťáka, ten prošel s míčem do pokutového území, udělal kličku obránci, vystřelil a v cestě míči stála tyč, od níž šel ven.

Škoda tohoto momentu, domácí si troufli před naši branku. Ve 22. minutě nebezpečně kličkami šel dopředu Liška, míč si ale nakonec moc pokopl. Na druhé straně zatopili spartakovci domácí obraně, když nadějnou Dvořáčkovu střelu Adamec vyrazil na roh, z něj hlavičkoval Máčala do břevna. Stav se tedy neměnil.

Ve 34. minutě vyzkoušel přizemní střelou těsně vedle tyče Kupkovu pozornost Pertl. Se závěrem poločasu pak přišel diskutabilní moment, když šel Volek s těsně nalepeným obráncem na Adamce, domácí před pokutovým územím našeho útočníka ve výskoku skolili, míč putoval do branky, kde jej na brankové čáře opět zpacifikovali obránci. Zákrok na hráče však potrestán nebyl.

Poločas 0:0, Spartak jasně lepší.

Do druhé půle nastoupili o trochu aktivněji domácí. Tak to trvalo asi do 54. minuty, kdy Mršťák našel v centru Dvořáčka, který v oraništi v šestnáctce nestřílel hned, hledal lepší pozici a výsledná střela mu moc nesedla a skončila v zámezí.

Na druhé straně v 55. minutě prosvištěl naším pokutovým územím centr Tůmy, ale bez výsledku.

V 61. minutě vypíchl Dunda domácím míč a uháněl s ním k pokutovému území. Vybral si lépe postaveného Dvořáčka, kterému směřoval přihrávku. Náš hráč si už věděl rady a uklidil míč do sítě 0:1.
Ještě ani neutichla pořádně radost z vedoucího gólu, když Bejtkovský vybojoval roh. Z něj nejvýše vyskočil Máčala a radovali jsme se podruhé 0:2. Střelec gólu pak předvedl divákům přemet.

S dvougólovým vedením na hřiště přišel k hulínským barvám relativní klid . V 74. minutě z úhlu postupoval Huťka, střela ale skončila vedle branky. O 2 minuty později zahrávali Stržínkem hulínští standardku skoro v půli hřiště. Centrovaný balón do pokutového území překvapivě proletěl až k brance, před ní se odrazil a zapadl k tyči 0:3.

Korigovat výsledek mohli domácí ještě v 85. minutě, to když Mareš našel nabíhajícího Nepovíma, ten ale míč poslal do oblak.

Hodnocení trenéra: Utkání, které se hrálo na velmi těžkém terénu, jsme zvládli jak výsledkově, tak i po herní stránce. Už v prvním poločase jsme se dokázali dostat do několika brankových příležitostí, ale bohužel jsme je nedokázali gólově zhodnotit. Stejně jako první půli tak i druhou jsme se snažili o aktivní způsob hry a jsem rád, že se střelecky prosadili i středoví hráči a po standardní situaci obránce Máčala. Dnešní zápas byl kondičně hodně náročný, to i proto, že domácí celek hrál na připraveném, ale těžkém terénu kvalitní partii, a proto hráčům za dnešní výkon a výsledek skládám absolutorium.

HB: Adamec – Végh, Háněl(83. Mišta), Novotný, Pertl (53. Procházka) – Mareš, Tůma (70. Zimprich), Nepovím, Provazník – Liška, Šťastný.
Spartak: Kupka – Dunda, Zlámal, Máčala, Odstrčilík – Mršťák (87. Csomor), Stržínek (90. Darebníček), Dvořáček, Bejtkovský (79. Kříž) – Volek, Huťka.

 Dvořáček, Máčala, Stržínek

 Háněl

 200Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3998x, hodnocen 15x, průměrná známka: 1.13

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016