divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín - FC Tescoma Zlín "B" 0:1 (0:1) ročník 2006/2007

SK Spartak Hulín - FC Tescoma Zlín "B" 0:1 (0:1)

17.3.2007 | 18:37:17 - V poslední přípravném utkání změřil síly Spartak s juniorkou prvoligového Zlína. Kvůli utkání prvního týmu soupeře s Kladnem se utkání hrálo už od druhé hodiny. Na umělou trávu do Hulína zavítal tým vedený bývalým hulínským trenérem ze sezóny 2002/2003 Aloisem Skácelem, v brance po vážném zranění s rozchytávajícím se "Barim" Víťou Baránkem.

V týdnu to s naší sestavou nevypadalo příliš růžově, nakonec se do utkání většina týmu dala dohromady, ve stavu zraněných zůstal Huťka, Csomor, Zlámal, Stržínek a chyběl nemocný Kříž.

Utkání nezačalo přiliš dobře, chybou naší obrany se dostali tescomáci před Gajdoše a ujali se vedení. Zanedlouho poté se opakovala situace znovu, nicméně nás ve finále zachránila tyč na níž skončila střela.

Bohužel zranění si našlo do našeho týmu cestu znova. Nejprve musel být ošetřován Jedelský, poté se opět ozvalo zranění Kadlece. Oba hráči tak opustili hrací plochu ještě do poločasové přestávky.

V ní byl přes celé hřiště slyšet důrazný proslov trenéra Zapletala. To však evidentně pomohlo, protože naši hráči v druhé půli zabrali a svého soupeře přehrávali. Vytvořili si nějaké šance, které však alespoň vyrovnávající brankou neskončily.

Utkání skončilo těsnou prohrou našeho týmu. Důležitý je ale herní projev, a ten se zejména ve druhé půli dařil.

Hodnocení trenéra: Nebyl jsem vůbec spokojený s průběhem 1.poločasu, protože jsme do něj vstoupili nekoncentrovaní, snad pod dojmem,že fotbal se dá hrát i bez pohybu. Není omluvou, že jsme v generálce nenastoupili ještě v optimální sestavě, protože některé nedolečené hráče jsme nechali odpočívat popř. individ. trénovat. Měl jsem velké výhrady především k pohybu a nasazení, protože právě v těchto činnostech nás soupeř přehrával. V prvním poločase mne ještě mrzí obnovené zranění Kadlece a nově i Jedelského.
Druhou půli jsme se herně zvedli, a to jenom proto, že jsme zlepšili přístup k zápasu. I když i v tomto poločase jsme udělali nějaké chybičky, ten rozdíl v herním projevu mezi poločasy byl markantní.


Za týden nás čeká první soupeř v jarní části soutěže - Vitto Tea Frenštát pod Radhoštěm. Soupeř bojuje o každý bod, jelikož je poslední.

Gajdoš - Nevřala, Jedelský (Dunda), Máčala, Odstrčilík - Mršťák, Paciorek, Kadlec (Grigar), Kopunec (Bejtkovský) - Klesnil, DarebníčekOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4551x, hodnocen 8x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016