Okresní přebor

1

HS Kroměříž "B"

76
2

Záhlinice

60
3

Němčice

52
4

Kvasice "B"

44
5

SK Spartak Hulín

42
6

Skaštice "B"

39
7 Počenice 38
8

Žalkovice

36
9

Lubná

32
10

Morkovice "B"

31
11

Břest

25
12

Rymice

25
13;

Střílky

18
14

Lutopecny

12

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> TJ Sokol Němčice – SK Spartak Hulín 2:1 ročník 2021/2022

TJ Sokol Němčice – SK Spartak Hulín 2:1

8.5.2022 | 15:16:27 - Utkání s Němčicemi bylo jedno z těch, kde se na hřišti sešli staří známí. Vždyť v dresu sobotního soupeře nastupuje rovnou několik hráčů, kteří toho dost a dost odehráli v dresu Spartaku. Ať už to byli Svaťa Kadlec s Jardou Zlámalem, kteří strávili v mužské kategorii více než 10 let, Radim a Roman Darebníčkové či nynější trenér týmu Víťa Kříž a obránce Michal Zavadil; pouze na lavičku usedl indisponovaný Radek Pospíšilík, svého času rovněž útočník Spartaku. Navíc tým Němčic posílilo hned trio hráčů rozpadnutého týmu Admiry – David Vajda, Michal Zavadil a Petr Motal. Osobní známost se pak často projevovala v podobě slovních výměn mezi aktéry na hřišti či přátelskými rozhovory v hledišti.

Tím se však zajímavost či atraktivita souboje vyčerpala. První půle Spartaku rozhodně nevyšla, byť k vidění byla řada zajímavých akcí, která však končila na hranici šestnáctky domácích. Se svými výpady neuspěli Martin Pospíšilík či Evžen Horák, rychlonohý Martin Hradil rovněž nedostal příliš prostoru, i když po zákroku na něj dle našeho názoru mohla být nařízena penalta. Dále nebezpečně vypadající závar v pokutovém území zakončil Kuba Kubo zblokovanou střelou na penaltě.

Domácí byli v první půli dopředu rozhodně nebezpečnější, svými výpady hrozili především přes Motala či Kříže. Právě druhý jmenovaný střelou k tyči v první půli otevřel skóre. K vidění bylo i několik nervozní potyček mezi domácím Motalem – nejprve vůči brankáři Stiborovi, za kterou obdržel žlutou kartu, nebo vůči obránci Pumprlovi, za kterou žlutou kartu obdržel náš hráč.

Druhá půle byla v podání Spartaku rozhodně zajímavější, skóre ve prospěch Němčic ale potvrdil znovu Víťa Kříž. Spartak ve své snaze vůbec nebyl efektivní, k dramatizaci zápasu ale přispěla minela domácího brankáře Vajdy, který k překvapení všech propustil střelu Evžena Horáka v 70. minutě. Mnohem veseleji mohlo být i po hlavičce Kuby Navrátila po parádním centru Martina Pospíšilíka, bohužel Kuba poslal míč nad branku. Rovněž závar v poslední minutě, který skončil střelou, kterou musel vyškrábnout Vajda nad břevno, neskončil úspěchem.

rozhodčí: Zakopal Tomáš, AR1: Bedřich Calerka, AR2: Oldřich Závojský

Němčice: Vajda – Darebníček Roman, Zavadil, Zlámal, Lejsek – Holý (81. Vymětal), Kříž, Kadlec, Darebníček Radim – Mádr, Motal (46. Batoušek).
Spartak: Stibor – Dunda (85. Pastrnek), Pumprla, Jurášek, Horák – Pospíšilík (80. Miklík), Sedláček, Bejtkovský, Kubo, Karamon (46. Vaculík) – Hradil (60. Navrátil).

 13., 48. Kříž – 70. Horák

 Motal, Darebníček Radim, Darebníček Roman – Pumprla, Vaculík

 100


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 973x, hodnocen 1x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016