Okresní přebor

1

HS Kroměříž "B"

76
2

Záhlinice

60
3

Němčice

52
4

Kvasice "B"

44
5

SK Spartak Hulín

42
6

Skaštice "B"

39
7 Počenice 38
8

Žalkovice

36
9

Lubná

32
10

Morkovice "B"

31
11

Břest

25
12

Rymice

25
13;

Střílky

18
14

Lutopecny

12

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2022

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Info >> Hodnocení podzimu mužů očima trenéra Poláška ročník 2021/2022

Hodnocení podzimu mužů očima trenéra Poláška

3.3.2022 | 12:24:36 - Zanedlouho na nás zaklepe jarní sezóna (muži start 26. 3. doma proti Počenicím). Jak viděl podzim mužů trenér týmu Miroslav Polášek?

Trenére, máme za sebou polovinu sezóny v okresním přeboru. Jaká ta polovina z Vašeho pohledu byla?

Jedním slovem rozporuplná. Potýkali jsme se s nedostatkem hráčů vlivem zranění, nemocností a v neposlední řadě i některých odchodů hráčů mně z nepochopitelných důvodů. Světlé chvilky střídaly ty hororové. Jako např. Počenice, Slavia Kroměříž a v neposlední řadě Němčice. Potýkali jsme se také se špatnou tréninkovou morálkou, což se také v nemalé míře podepsalo na výkonech. Jak bývá pravidlem, na trénink chodí stále jedni a ti samí a ti ostatní mají stále nějaké omluvenky jako ve škole "umřela mi asi 10 - tá babička apod". Tento přístup některých hráčů nechápu. Vím, že fotbal nikoho neživí a že v této soutěži ho hrajeme především pro vlastní uspokojení a z lásky k němu, ale právě proto nechápu proč toto nepodpořím tréninkem, abych předešel zraněním, abych nebyl všude na na hřišti až ten druhý a abych měl ze zápasu dobrý pocit.

Před sezónou jsi avizoval, že oproti III. třídě, kterou jsme hráli loni, je okresní přebor kvalitnější soutěž. Jak bys kvalitu II. třídy charakterizoval dnes?

Určitě se to potvrdilo o čem svědčí výsledky a postavení v tabulce. Okresní přebor je o level výš. Kvalita soupeřů je nepoměrně vyšší a každý může prohrát s kýmkoliv v této soutěži - snad mimo Slavie Kroměříž.

Jaké byly cíle na bodový zisk a umístění po půli sezóny. Podařilo se tyto cíle naplnit?

Já jsem avizoval, že budu spokojený, pokud budeme mezi první pětkou. Takže by se dalo říci, že spokojený nejsem, i když od pátého místa nás dělí pouze 2 body, ale Lubná má stejně bodů jako my. Takže žádná sláva a od spokojenosti hodně daleko.

Po polovině sezóny vede tabulku nedostižná Kroměříž „B“, druhé jsou překvapivě Záhlinice. Na toto místo ztrácíme již 9 bodů, je reálné dotáhnout toto místo?

Ve fotbale je možné všechno. Aby se to stalo, musí všichni, kdo to můžou ovlivnit, především chtít. To je první krok. Potom proto musí něco udělat, vlastně ne něco ale maximum, a to je již daleko složitější a hůř realizovatelné. Hlavně, když se zatím nedaří kolektiv doplnit a tréninková morálka se díky Covidu, zraněním apod. nijak rapidně nezlepšila.

Jaký byl plán na zimní přípravu?

Trénovat jsme začali již v průběhu prosince jednou týdně v tělocvičně ZŠ Hulín. Od ledna 2 x týdně + přípravné zápasy. Soustředění neproběhlo hlavně k vůli tomu, že by nesplnilo svůj účel vzhledem k počtu hráčů, kteří by se ho mohli zúčastnit. V tréninku se k nám přidali někteří hráči Admiry, což zvýší počty hráčů na tréninku a určitě zvýší jeho kvalitu a pomůže určitě oběma stranám.

Mužstvo se v některých zápasech potýkalo s nedostatkem hráčů. Bude se mužstvo posilovat?

Jak jsem se zmínil výše, snaha o doplnění je. Zda to bude posílení, to se ukáže až teprve v utkáních. Já osobně jsem oslovil spoustu potenciálních posil, ale v polovině rozehrané soutěže je to složité. Není kde brát. A pokud se podaří dotáhnout do konce rozdělané, tak nahradí početně pouze odešlé hráče Kutňáka, Blažka a Sumce. Takže nám nezbude než opět využívat služeb našich dorostů, což není také ideální stav, zvláště, když jejich zájem o případný trénink s muži je minimální. Jediný, kdo toto chápe a účastní se přípravy s muži, je Tadeáš Juřena.

Jaké jsou cíle mužstva do jarní sezóny?

Hrát pokud možno líbivý fotbal s nasazením, aby naši fanoušci byli spokojeni a chodili na nás rádi a nejen ze setrvačnosti. A když se nebude dařit výsledkově, aby cítili, že to kluci neflákají a nechávají na hřišti maximum na co momentálně mají. Určitě hrát o čelo tabulky a umístit se v první pětce. Udělat max pro stabilizaci mužstva a vytvořit dobré podmínky pro příští sezonu, kde by mělo být cílem postup do krajské soutěže.


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 360x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016