9

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2022

Muži >> SK Břest - SK Spartak Hulín 3:2 ročník 2021/2022

SK Břest - SK Spartak Hulín 3:2

12.10.2021 | 08:27:29 - Jak se ty časy mění! V neděli na Spartak čekal tým sousedního Břestu. V jeho řadách pátravé oko našlo řadu hráčů, kteří prošli mládežnickými týmy Spartaku. Proti mužskému týmu Spartaku tak nastoupili Radek Hajdík (součást týmu dorostu pod Zdeňkem Skramuským do roku 2009), Martin Šálek (nejvýše dorost pod Romanem Parobkem do roku 2010), Jirka Štauber (taktéž jako Martin Šálek), Jarda Šálek (dorostenec pod Tomášem Naděm do roku 2016) a hlavně Patrik Janovský (dorostenec pod Michalem Dundou a Tomášem Naděm a po ukončení dorostu asistent Tomáše Nadě ve vedení týmu).

Začátek utkání naši hráči zaspali a po zbytečné penaltě a chybě brankáře jsme prohrávali 0:2. Do konce poločasu jsme díky přeskupení postů
v sestavě srovnali na 2:2. Ve druhém poločase jsme šli za třemi body, ale dvakrát nás zastavila tyčka, několikrát velmi diskutabilní posouzení postavení mimo hru
domácím pomezním rozhodčím a řada nedotažených akcí, ze kterých jsme mohli
skórovat. V době největšího tlaku při brejku domácích přišel faul a domácí z přímého kopu opět za přispění našeho gólmana šli do vedení, které ve vypjatém závěru udrželi.

rozhodčí: Pavel Mucha, AR1: Václav Sobotka, AR2: Jiří Herman

Lubomír Lanča a Admin

Břest: Valoušek – Hajdík, M. Šálek, Janovský, Hyánek (46. Štauber, 89. Máša), Konečný, Látal, Bureš, J. Šálek, Karamon, Daněk.
Spartak: Stibor – Dunda, Blažek, Michálek, Bejtkovský, Číhal, Zaoral, Pumprla, Pospíšilík, Hradil, Kubo.