12

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2022

Muži >> FC Kvasice "B" - SK Spartak Hulín 3:2 ročník 2021/2022

FC Kvasice "B" - SK Spartak Hulín 3:2

13.9.2021 | 07:53:06 - Jak prohrát zápas, který má mužstvo prakticky celou dobu převahu a je lepší, ukázali naši borci. Když dal Číhal už ve 4.minutě vedoucí gól, zdálo se, že utkání dovedeme do zdárného konce. Zvláště, když krátce nato zazdil vyloženou šanci Kubo.

Přišla však 20. minuta, kdy ojedinělý brejk domácích hasil nováček mezi tyčemi Benkovič faulem, následovala červená karta a penalta. Horší však pro nás bylo, že druhý brankář Stibor je nemocen, do branky tak šel hráč z pole Kubo. Domácí penaltu proměnil a srovnali stav.

Hulín se dál hnal za třemi body, po nepovedené přihrávce našeho obránce následoval další brejk domácích a náš faul těsně před pokutovým územím. Ten domácí proměnili a do šaten se šlo za stavu 2:1.

Ve druhém poločase kluci i v deseti měli herní převahu a výsledkem bylo srovnání stavu Číhalem. Krátce na to měl obrovskou šanci Bejtkovský, trefil však jen ležícího brankáře. Domácí využili opět po hrůzostrašnou rozehrávku našeho beka, podnikli brejk čtyři na dva a pohodlně vsítili třetí gól.

Následoval náš závěrečný tlak, který vyústil v nastřelené břevno Bejtkovským, velké šance Pumprly, Sumce a Číhala, ale stav se nezměnil. Trochu se zlobíme na rozhodčího, který faul na Pumprlu v pokutovém území nechal bez povšimnutí a v posledních okamžicích zápasu nás připravil o zahráváni pokutového kopu. I přes prohru kluci zápas v deseti odmakali, ale bez zasloužené odměny v podobě zisku bodů.

Lubomír Lanča

Kvasice "B": Stratil - Hora (42. Skácel), Hrabal, Pospíšil (87. Fišer), Pánek, Foltýn, Reiskup (62. Dohorák), Ambruz, Šupčík, Ševela, Hamala.
Spartak: Benkovič - Dunda, Číhal, Pospíšilík (77. Juřena), Zaoral, Sumec, Bejtkovský, Kutňák, Kubo, Pumprla, Michálek.