1

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Muži >> TJ Bivoj Bařice - SK Spartak Hulín 2:9 (1:4) ročník 2020/2021

TJ Bivoj Bařice - SK Spartak Hulín 2:9 (1:4)

14.9.2020 | 11:02:35 - Po dvoutýdenní přestávce sehráli hráči Hulína další mistrovský zápas na trávníku v Bařicích.Začali dobře a už ve 13.minutě vedli brankami Zdeňka Paciorka 2:0.

Když potom po faulu na téhož hráče proměnil bezpečně penaltu Číhal, hráči Spartaku začali hrát trochu lehkomyslně a i když přidali další dvě branky, jejich hra postrádala přesnost, hráči příliš předržovali míč na úkor přesné a rychle rozehrávky, zmizel pohyb a když po chybě v obraně vsítili domácí branku, bylo to zasloužené.

Druhou půli začali hulínští opět dobře, vytvořili si dostatečný náskok, ale znovu potom polevili a když neproměnili minimálně šest tutových šancí, přišel trest v podobě druhé branky obětavě bojujících domácích hráčů.

Lze jen doufat, že z nepříliš dobrého přístupu k tomuto utkání se hráči Spartaku poučili a v sobotu v 16.00 hod doma proti Troubkám podají opět svůj očekávaný výkon.

Lubomír Lanča

Spartak: Stibor (46.Horák) - Kubo, Blažek, Dunda, Pospíšilík -O.Zaoral (78.Pospíšil), Bejtkovský, J.Zaoral (46.Hradil), Štěpaník(50.Plško) - Číhal, Paciorek (57.Němec).
Bařice:Kučera (46.Štěpaník) -Schořík (62.Janoštík), Raška, Šťastný, Holík, Konečný, Zlámal (53.Kozel), Bartůněk, Zlámal R.(37.Haloda), Hanák, Kolouch (56. Ševčík).