krajský přebor KFS Zlín 2005/06

SK Spartak Hulín

68

Kroměříž B  

60

Kateřinice  

57

Vik.Otrokovice  

57

Provodov  

55

FC Vsetín  

48

Holešov  

44

Luhačovice  

42

Hluk    

39
10 

Uh.Brod  

38
11 

Chropyně

37
12 

1.Valašský FC

36
13 

Dol.Němčí  

29
14 

Hradčovice  

26
15 

O.N.Ves  

23
16 

Val.Meziříčí  

14

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – 1. Valašský FC 3:0 ročník 2005/2006

SK Spartak Hulín – 1. Valašský FC 3:0

1.4.2006 | 18:36:37 - Druhé domácí utkání sehrál Spartak proti týmu z Rožnova pod Radhoštěm za pěkného jarního počasí. Na utkání našlo cestu překvapivě celkem dost diváků.
Hosté nastoupili v dresech modrých, domácí v dresech červených s logem sponzora soutěže. Do utkání nastoupil v útočném duu s Kopuncem Jaromír Paciorek a byl vidět.

Pěkný fotbal se hrál pouze v první půli. Spartak byl ve svých akcích efektivnější, jednoznačnou převahu, která by odpovídala postavení v tabulce, si však nevypracoval za celý zápas, fotbalovější však byli hráči Spartaku. Skutečná síla možná zůstala záměrně skryta pozorovatelům z týmu největšího soupeře v postupu do divize...

V první půli padly všechny branky utkání. Nejprve utekl Mršťák po pravé straně k pokutovém území, kde naservíroval míč Paciorkovi, ten však před brankářem zaváhal a trefil pouze pravou tyč (foto). Odražený balón však z nulového úhlu do sítě dopravil Kříž a jásali jsme poprvé - 1:0.

Další závar v pokutovém území rezultoval z rohového kopu Kopunce, Zlámal však hlavičkoval vedle, v průběhu poločasu si to Kopunec ještě jednou zopakoval, zakončovatelem byl tentokráte Paciorek, který mířil nad branku hostí.

Třetí podobná akce už skončila druhým gólem, když nejvýše na centrovaný balón vyskočil Kříž a vedli jsme 2:0.

Svou chvilku si vybrala i obrana Spartaku - do sólové akce se dostali hosté, postupujícího hráče však vychytal Vogl, který nedovolil útočníkovi VFC, aby jej obešel, a tak vyřešil k naší spokojenosti nepříjemně vypadající situaci.

O chvíli později se do úniku dostával Paciorek, rozhodčí však odmávali a odpískli ofsajd, což však Jaromír neslyšel, hrál dál a obdržel žlutou kartu za hraní po odpískání. To byl ale poslední příspěvek Paciorka v dnešním utkání - nevybíravým způsobem byl zfaulován a do druhé půle už nenastoupil.

V první půli podržel Spartak Vogl ještě jednou - střelu doprostřed branky zpoza šestnáctky bez větších problémů zlikvidoval.

Gólový účet prvního poločasu, a jak se později ukázalo, i prvního poločasu, uzavřel Zlámal, a to opět po rohovém kopu. Hlavička a následný gól znamenal vedení už 3:0.

Do druhého poločasu místo zraněného Paciorka nastoupil do útočné dvojice s Kopuncem Bejtkovský. Hra se ve druhé půli nedařila ani jednomu z týmů, jakoby už obě strany rezignovaly na výsledek. Hosté snad nevystřelili na branku a Spartak s tím měl také problémy. Hráči se většinou jenom těžce hledali a nic kloudného nevymysleli. Náznaky nadějných akcí většinou skončily tak rychle, jak začaly....

Jedinou výjimkou byla fotbalová akce Stojaníka, který chytře obhodil obránce hostí a postupoval na brankáře sám. Jeho akci ale brankář kryl.

To bylo z fotbalu dneska vše, o zábavu se pak v utkání staraly jenom vtipné poznámky hulínských "rowdies". Další tři body jsou však doma.

Vogl – Odstrčilík. Zlámal, Jedelský, Stojaník – Kříž, Kadlec (Klesnil), Grigar, Mršťák (Nevřala)) – Kopunec, Paciorek (Bejtkovský)

 2x Kříž, Zlámal

 Jedelský, Kadlec, PaciorekOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4019x, hodnocen 2x, průměrná známka: 3.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016