Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Info >> Mládež zná soupeře ročník 2019/2020

Mládež zná soupeře

27.7.2019 | 11:29:55 - Ročník 2018/2019 je dávno za námi. Jak již bylo mnohokrát řečeno, skončil smutně pro tým mužů, který bez náhrady zanikl.
Pod hlavičkou Spartaku však zůstaly týmy mládeže. Ročník 2018-2019 znamenal pád i pro dorostence, kteří po dvou letech opustili krajský přebor a ročník 2019-2020 budou hrát v krajské soutěži skupině A, kde narazí na několik okresních rivalů: Chropyni, Bystřici a Holešov.
Dorostenci i v letošní sezóně budou čerpat z možnosti sdružených startů a to opět společně s týmem FC Kvasice. Trenérem zůstal Roman Dunda.

Žáci budou startovat v krajské soutěži skupině A. Zde došlo ke změně, žáci budou hrát soutěž sami jako SK Spartak Hulín, po třech letech tedy dochází k opuštění sdružených startů (2 sezony s FK Chropyně, 1 s FC Kvasice).
Trenérem starších žáků je Miroslav Nedbal, mladších žáků pak Richard Vyvlečka.

Týmy přípravky měly původně namířeno do krajského přeboru, nakonec však z předpokládaných kapacitních důvodů budou i přípravky startovat v okresním přeboru. Trenérem starších je Roman Nevřala, mladší přípravku povede František Spáčil.

Rozpisy zápasů najdete na webu Spartaku buď přehledně v jedné tabulce Excel, popř. pod odkazem Soutěžní zápasy u jednotlivých týmů.


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1108x, hodnocen 2x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016