Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – TJ Valašské Meziříčí 2:2 ročník 2018/2019

SK Spartak Hulín – TJ Valašské Meziříčí 2:2

18.5.2019 | 17:37:06 - V pátečním odpoledni měli muži Spartaku pravděpodobně poslední šanci vykřesat jiskru naděje na záchranu v zápase proti zoufale poslednímu Valašskému Meziříčí.

Jak napovídá výsledek, zápas domácím podle představ nevyšel. Hosté už v 11. minutě šli do vedení, když Fojtík nacentroval, Machalický míč odrazil, avšak ten se dostal zpět před branku, kde hlavou do prázdné branky uklidil Výmola 0:1.

Vedení poté hosté pojistili v 21. minutě z obdobné akce. Vrána prošel po brankové čáře, poslal míč před bránu a znovu Výmola míč napálil pod břevno na 0:2.

Spartak hrál s místy až drtivou herní převahou a zápas nechtěl vzdát. Za to přišla odměna v 31. minutě , to po faulu na Ondřejku sám poškozený zahrál bravurně přímý kop a Spartak se vrátil do zápasu 1:2.

Srovnání bylo k vidění v 63. minutě poté,c o prošla kolma přihrávka na Michala Mináře, který střelou podél vybíhajícího Pobořila srovnal na 2:2
Víc ale Spartak, byť se opticky snažil a Valmez přehrával, nedokázal ze zápasu vykřesat. Vyčerpaní hosté remízu ubránili.

Spartak, přestože soupeře jednoznačně přehrával, v zápase selhal. Selhal vlastní nemohoucností, neefektivitou, nevyužitím nabídnutých šancí.

rozhodčí: Vít Zaoral, AR1: Simon Vejtasa, AR2: Zdeněk Silný delegát: Zbyněk Vlčnovský

Spartak: Machalický – Vyskočil Michal, Kostka, Josl, Pospíšil (34. Minář) – Sedláček, Zlámal, Ondřejka, Tureček (61. Koláčný), Oulehla (76. Rožek) – Smrčka.
ValMez: Pobořil – Michálek, Žilinský (54. Pop), Dekleva, Kocián - Vrána, Fojtík, Bartozel, Sovák (74. Matyáš) – Výmola (81. Furmánek), Kadla.

 33. Ondřejka, 62. Minář – 12., 20. Výmola

 Josl, Vyskočil Michal, Minář – Sovák

 87Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2999x, hodnocen 2x, průměrná známka: 3.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016