Rozpis utkání Spartaku - podzim 2019

Muži >> ČSK Uherský Brod – SK Spartak Hulín 4:3 ročník 2018/2019

ČSK Uherský Brod – SK Spartak Hulín 4:3

12.5.2019 | 08:36:10 - Utkání se divákům muselo líbit. K vidění byla vidět spousta pěkných akcí, brankových příležitostí a i řada branek.

Brankový účet zahájili domácí v 17. minutě, kdy se podařilo Chwaszczovi přiťuknout míč hlavou na nabíhajícího Blanaře a ten propálil Jelínka z hranice šestnáctky 1:0.

O minutu později ale Filip Smrčka přiťukl míč Mirkovi Turečkovi, který podél vybíhajícího Dostála srovnal na 1:1.

Spartak hrál dobře, bojoval, snažil se, vytvářel si šance.
V 44. minutě natáhl ke střele Jiří Koláčný, brankář Dostál jeho střelu vyrazil a u míče si nejdůrazněji počínal Filip Smrčka a poslal Spartak do vedení 1:2.

To vydrželo do 54. minuty, v níž po rohu srovnal skóre Filip Hruboš 2:2. O minutu později domácí po hlavičce Chwaszcze a zákroku Jelínka zahrávali další rohový kop a i z něj udeřilo – tentokrát se prosadil Pochylý.
Do třetice se pohroma pro Spartak odehrála v 58. minutě, kdy Blanař obloučkem našel v pokutovém území Hruboše a ten k tyči pojistil vedení domácích na 4:2.

Jiskru naděje vykřesal v 62. minutě z přímého kopu Václav Ondřejka, který střelou o tyč poslal míč mimo dosah brankáře Dostála. To bylo ale ze zásahů Spartaku všechno. Když svoje šance neproměnili Michal Minář či Vašek Ondřejka, víc branek zkrátka Spartak nepřidal.

Naopak v poslední minutě nařídil sudí Černý pokutový kop proti naší brance, který však bravurně Jelínek vyrazil.

Hráč a legenda Spartaku Jaroslav Zlámal si v tomto utkání připsal 350. start v dresu hulínského klubu. Svůj první zápas za muže odehrál v pohárovém zápasu proti Morkovicím 14. 7. 2002. Zápas byl zajímavý mimo jiného i tím, že v něm v dresu Spartaku nastoupil Zdeněk Zlámal.

rozhodčí: Dalibor Černý, AR1: Jan Mikyska, AR2: Ivan Vostrejž, delegát: Karel Volf

ČSK: Dostál – Nevařil, Vrága, David Richard (66. Mančík), Pochylý – Blanař, Malenovský, Ťok, Jaronek (70. Josefík), Hruboš (83. Kúdela) – Chwaszcz.
Spartak: Jelínek – Vyskočil Michal, Kostka, Pospíšil, Oulehla (73. Minář) – Sedláček, Tureček (83. Zlámal), Josl, Koláčný, Ondřejka – Smrčka.

17. Blanař, 54 a 59. Hruboš, 57. Pochylý – 19. Tureček, 45. Smrčka, 62. Ondřejka