Rozpis utkání Spartaku - jaro 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – FC Viktoria Otrokovice 0:3 ročník 2018/2019

SK Spartak Hulín – FC Viktoria Otrokovice 0:3

1.5.2019 | 06:46:49 - Další z řady klíčových zápasů celé sezóny musel Spartak zvládnout proti nedalekým Otrokovicím.

Spartak představil opět dva rozdílné poločasy. V tom prvním hrál, kombinoval a ohrožoval hostující branku, v níž stál Juraj Semanko. V tom druhém se jeho hra nedařila a s přibývajícími brankami poté úroveň hry i opadala.

Rozhodující momenty byly asi tyto. Ve 20. minutě centrovaný míč do pokutového území neudržel brankář Spartaku Machalický, vrácený míč do pokutového území se snažili hosté dorazit do opuštěné branky. Přitom došlo k faulu a k nařízení penalty. Tu však bravurně Machalický zneškodnil a stav zůstal nezměněný.

Vzápětí v 23. minutě Erik Sedláček zatáhl míč k pokutovému území,přízemní centr sice prosvištěl před brankou, ale z náběhu jej nikdo nedokázal do branky dopravit. Neprosadili se svými střelami ani Ondřejka v 30. minutě, jehož střelu Semanko kryl, ani Tureček v 43. minutě, který namířil nad branku.

Závěrečnou šanci první půle měli domácí, kdy v 44. minutě Ondřejka vyslal k zakončení Šroma, jehož střelu z vnitřku pokutového území zlikvidoval Semanko.

Druhý poločas začal rovněž vyrovnanou hrou mezi šestnáctkami. Rovina se začala pod Spartakem naklánět v 58. minutě, kdy standardku Viktorky zakončil hlavou Mlýnek a hosté šli do vedení 0:1.

Spartak otevřel hru a do otevřené obrany se valil brejk za brejkem. Takto v 73. minutě hosté po individuální akci Hladíka zvýšili na 0:2 a v 89. minutě se osud zápasu naplnil. Jasenský se nejprve neprosadil proti Machalickému, získal však znovu míč a z náběhu zvýšili hosté Hladíkem na 0:3.

rozhodčí: Jan Mayer, AR1: Jiří Slabý, AR2: Stanislav Volek, delegát: Antonín Kordula

Spartak: Machalický - Josl (24. Oulehla), Kostka, Zlámal, Vyskočil Michal - Šrom, Koláčný, Ondřejka, Tureček, Sedláček - Smrčka (76. Minář).
FCVO: Semanko - Markovič, Malý, Přikryl, Buchlovský - Mlýnek (84. Kutáč), Jasenský, Bahounek (77. Smékal), Kiška - Hladík, Telnar (46. Koňařík).

 58. Mlýnek, 73. a 88. Hladík

 Vyskočil Michal, Koláčný - Markovič

 165


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1629x, hodnocen 2x, průměrná známka: 2.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016