Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> FK Hodonín – SK Spartak Hulín 1:2 ročník 2018/2019

FK Hodonín – SK Spartak Hulín 1:2

28.10.2018 | 08:32:29 - Utkání v Hodoníně mělo deštivou a typickou podzimní sychravou kulisu. Zápas samotný se pro Spartak vyvíjel dobře. Domácí začali opatrně a toho naši dokázali využít.

Běžela totiž 4. minuta zápasu a Michal Šrom na hranici šestnáctky napřáhl a míč s odrazem o tyč zapadl do branky 0:1.

Zaskočení domácí se přihlásili o slovo ve 12. minutě po rohovém kopu. Odvrácený roh následoval vrácený míč do pokutového území, kde číhající Suchý pohotově zakončil patičkou vedle naší branky.

Další na řadě s brankou byl však znovu náš tým. Dlouhý míč zpracoval před šestnáctkou Michal Šrom, přes Martina Vyskočila putoval míč na nabíhajícího Václava Ondřejku, který proti vyběhnutému brankáři Petrášovi neselhal 0:2.

Nadějné skóre pro Spartak trvalo do 24. minuty. To David Kostka při rozehrávce nešťastně stoupl na balón a domácí Žák toho dokázal využít. Brejk do otevřené obrany sice skončil střelou, kterou brankář Machalický vyrazil.bAvšak po následném rohovém kopu míč po zemi prošel pokutovým územím k volnému Heskovi, na kterého zívala už jen prázdná brána 1:2.

Domácím narostla křídla a pokračovali v útočné fázi. V prvním poločase byli však nejblíže nějaké brankové příležitosti až v 41. minutě, kdy to technicky zkusil Michna, jeho střela nicméně směřovala nad branku.

Ve druhém poločase obraz hry příliš neměnil. Domácí usilovali o vyrovnání, Spartak trpělivě bránil a těžil ze svých brejků.

V 56. minutě takto Martin Vyskočil našel nabíhajícího Michala Šroma, jeho střelu z malého vápna zblokoval skluzem vracející se domácí obránce na roh.

V 73. minutě Mirek Tureček vyslal po křídle Jirku Oulehlu, až nakonec zakončující Ondřejka zamířil technicky vedle branky.

Vyrovnání viselo ve vzduchu v 75. minutě, to se do pokutového území vřítil Copko a překonal vybíhajícího Machalického. Vracející se obrana nicméně míč dokázala odvrátit do bezpečí.

Spartak zase své vedení mohl pojistit v 81. minutě. Adam Bahounek vyslal kupředu Jirku Oulehlu, jeho střela však skončila vedle tyče.

Závěrečné minuty nabídly další dvě šance domácím. Nejprve v 87. minutě namířil nad branku ve vyložené pozici Filip Žák. A v 92. minutě tamtéž zamířil Opina.

Hodnocení trenéra: Dnes jsme měli dobrý vstup do zápasu. Aktivně jsme napadali rozehrávku Hodonína, podařilo se nám využít dvě šance a po pěkných akcích jsme do 15. minuty vedli 2:0. Domácí jsme pak k ničemu nepouštěli a zápas jsme kontrolovali. Domácí hrozili akorát ze standardních situací a z následných skrumáží v pokutovém území. Vyrobili jsme ale jednu hrubku, ze které domácí snížili a poté bylo již vidět, že někteří hráči zase znervóznili a snažili se neudělat chybu. Měli jsme pak několik přečíslení, které jsme nedokázali využít, chybělo nám lepší řešení finální části. Kdybychom přidali třetí branku, zápas bychom rozhodli a uklidnili se. Jsem ale rád, že jsme navázali na zápas z předchozího týdne zejména tou bojovností. Je vidět, že kluci chtějí s tím něco udělat a jak jsem říkal, my zkrátka musíme jít zápas od zápasu a zkusit uhrát co nejvíce bodů.

rozhodčí: Vít Zaoral, AR1: Zdeněk Silný, AR2: Vlastimil Ogrodník, delegát: Radek Rabušic

Hodonín: Petráš – Hesek, Šustr, Suchý, Flasar – Fojtík (72. Opina), Mareš, Ťok, Dione (62. Copko) – Michna (75. Sasín), Žák.
Spartak: Machalický – Michal Vyskočil, Zlámal, Kostka, Josl – Šrom (85. Pospíšil), Koláčný, Tureček, Ondřejka, Sedláček (71. Oulehla) – Martin Vyskočil (81. Bahounek).

 25. Hesek – 4. Šrom, 15. Ondřejka

 Ťok, Šustr, Fojtík – Machalický, Josl, Tureček

 130Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2543x, hodnocen 2x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016