Rozpis utkání Spartaku - jaro 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – SK Uničov 0:2 ročník 2018/2019

SK Spartak Hulín – SK Uničov 0:2

14.10.2018 | 10:03:16 - Spartak přivítal v pěkném sobotním odpoledne jeden z týmů z horní poloviny tabulky. Postavit se mu však mohl s několika vynucenými změnami v sestavě. Zdravotní problémy posadily na lavičku Tomáše Josla a Václava Ondřejku, Jaroslav Zlámal nastoupil jen se sebezapřením.

Zápas celkově příliš atraktivní nebyl a na hřišti mezi týmy nebyl znát rozdíl v tabulce. Hosté nicméně v obraně fungovali stoprocentně a i když se v jejich neprospěch vyvíjela některá z našich útočných akcí, dokázali ji ve spolupráci s pozorným brankářem Uvízlem zneškodnit.

Netrvalo příliš dlouho a padla první branka utkání – hosté vpadli do pokutového území a jejich střelec Aleš Krč se trefil přesně k tyči 0:1.

Spartak odpověděl v 17. minutě přímým kopem Adama Bahounka, dobře naměrovaná střela však skončila jen vysoko nad brankou Uničova.

Pěkně se vyvíjela i další akce Spartaku v 28. minutě, kdy se po dlouhém centru prosadil přes bránícího Seiberta Michal Šrom, finální střelu našeho záložníka nicméně stihl bránící hráč ještě zblokovat na roh.

Uničov se připomněl zase v 31. minutě, kdy při standardce ze 20 metrů napálil Binar míč do břevna naší branky.

Možná zlomový okamžik celého zápasu přišel v 33. minutě. Michal Šrom se probíjel do pokutového území a při tomto přechodu jej protihráč zfauloval – penalta.

Kop na sebe vzal Tomáš Pospíšil - hostující brankář padl přesně na opačnou stranu, než na kterou mířila střela našeho útočníka. Ten však namířil míč ještě o kousek vedle branky, a tak ke zklamání domácích míč skončil mimo branku.

Na dlouhou dobu se poté na hřišti nic nedělo. Spartak se pokoušel prolomit hostující obranu a té se dařilo naše akce likvidovat.

V 54. minutě pak v našem pokutovém území přišel faul a penaltu kopal i Uničov. Situaci nekompromisně ztrestal znovu Aleš Krč a šance Spartaku na zisk z tohoto zápasu zase notně klesly níže.

Naši fotbalisté však zbraně nesložili a s jejich snahou přišly i šance. V 72. minutě byl však vysunutý Michal Šrom u míče o krok později než vybíhající brankář Uvízl.

V 77. minutě parádní dalekonosnou bombu Mirka Turečka zase zblokovala houština těl hostujících obránců před vlastní bránou.

V 85. minutě ještě lepší bombu Tomáše Josla vytáhl nad břevno brankář Uvízl. A v 89. minutě se nadějně vyvíjel výpad Spartaku do pokutového území – Erik Sedláček a Martin Vyskočil se ale nakonec utopili v kličkách.

To vše znamená, že Spartak z tohoto zápasu nebral ani bod, což je škoda, proto určitě měl tým na víc.

rozhodčí: Radek Kulička, AR1: Roman Páral, AR2: Zdeněk Kneisl, delegát: Roman Šoukal

Spartak: Unger – Vyskočil Michal, Zlámal (46. Josl), Kostka, Oulehla – Šrom, Tureček, Koláčný (69. Rožek), Bahounek (57. Martin Vyskočil) – Pospíšil.
Uničov: Uvízl – Dostál, Bala, Krayzel, Purtzidis – Seibert, Antl, Komenda, Vichta (86. Můčka), Binar – Krč.

 10., 55. Krč

 Tureček – Antl, Komenda, Binar, Krč

 113


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1052x, hodnocen 2x, průměrná známka: 1.50

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016