Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> FC Strání – SK Spartak Hulín 1:3 ročník 2017/2018

FC Strání – SK Spartak Hulín 1:3

17.3.2018 | 16:40:10 - Namísto prvního mistrovského utkání sehráli muži Spartaku v Uherském Brodě přípravný duel proti diviznímu celku FC Strání. Zápas na místní umělce měl mrazivou a větrnou kulisu, takže se dá jen uznat, že rozhodnutí odložit zápasy bylo jen a jen rozumné.

V utkání samotném Spartak představil až na zraněného Jirku Oulehlu kompletní tým, který jej bude reprezentovat v napínavých jarních duelech. Z podzimní sestavy tak postrádáme kromě Lukáše Motala, Broňka Otruby taktéž brankáře Libora Chytila, který se rozhodl upřednostnit osobní a profesní růst. Ve fotbale jej na jaře budeme moct vidět v blízkých Skašticích.

V duelu se Stráním Spartak přihlížejícímu trenérovi Uherského Brodu Martinu Ondovi ukázal poměrně velké množství neproměněných šancí. Martin Malenovský v sólovém nájezdu trefil jen brankáře Strání, nabíhajícímu Michalu Šromovi v dobrém vysunutí míč odskočil. Skóre nakonec po jiné podařené kombinaci otevřel Martin Vyskočil střelou z hranice velkého vápna. Strání v zápase ukázalo, že jej bude zdobit dobrý přechod do útoku a směrem dopředu si soupeř počínal velice nebezpečně. Vytáhlý útočník naší obraně dělal problémy, hlavičkou také dosáhl srovnání skóre, pro ofsajd ale branka uznána nebyla. Stavu 1:1 se ale přítomní diváci dočkali na začátku druhé půle, kdy právě útočník Strání přetlačil naši defenzivu a obstřelil i brankáře Ungera 1:1.

Spartak v průběhu druhého poločasu postupně na hřiště poslal všechny své hráče a hra se postupně rozdrobila. Nově příchozí Michal Minář měl na nohou tutovku, zblízka však přestřelil zívající branku. Vzápětí však své zaváhání napravil a když prostřelil brankáře Strání, šel Spartak zase do vedení 2:1. To potvrdil nakonec Viktor Rožek, který na začátku všeho vyvezl z naší půle míč a po kombinaci se spoluhráči v pokutovém území se dostal i k finálnímu zakončení 1:3.

Zápas hraný v ukrutné zimě Spartak tedy zvládl, za týden by jej měl čekat tým Velkého Meziříčí již v mistrovském zápase.

Spartak: Dostál (Unger) – Vyskočil Mich., Zlámal, Kostka, Josl – Šrom, Dvořáček, Malenovský, Tureček, Hradil – Vyskočil Mart.
Střídali: Ondřejka, Michálek, Rožek, Uličný

 Vyskočil Mart., Minář, RožekOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2143x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016